Биодоктор

  • 18 005
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Здравейте мами! Биодоктор които се намира на ул. "Виктор Григорович"7 ( biodoctor.org-това е адреса) предлага препарад LOSS FORMULA за киото се твърди че прави чудеса. На месец се сваля babydust7 към десет килограма. Да ли някои е пробвал този продукт и какво е мнението му за него! Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 55
Здравей, през 2005 си бях поръчала от този продукт, тогава на опаковката пишеше Diet взех си 2 опаковки.Започнах да го пия, на вкус беше все едно вода с лимон, приятно е.Тогава обаче работих в склад за канцеларски материали и в комбинация с тежък физически труд и изпитите опаковки свалих около 14 килограма,  но за 2 месеца.Точно се връщах от майчинство и имах голяма нужда да сваля 25 килограма от себе си,  но не ми се даваха още 118 лева плюс 8 за доставката при това че взимах 178 лева заплата.Точно 9-месеца, след като се върнах на работа, малката ми много боледуваше и затова реших да напусна.След оставането ми в къщи си ги възстанових, че и отгоре добавих.Може би трябва да се пие по-дълъг период, за да има по-голям ефект, но честно казано ми идва скъпо тази терапия.Сега, докато рових из сайта им, нищо не се е променило, гледам имаше промоция плащаш 2 взимаш 3.Честно казано по-ме устройва, плащам 1 вземам още 1.Така за 118 лева ще имам 4 опаковки.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте мами! Биодоктор които се намира на ул. "Виктор Григорович"7 ( biodoctor.org-това е адреса) предлага препарад LOSS FORMULA за киото се твърди че прави чудеса. На месец се сваля babydust7 към десет килограма. Да ли някои е пробвал този продукт и какво е мнението му за него! Благодаря предварително!


Здравей kordelka,

Аз работя на 100 метра от тази аптека. Чувала съм много хора, който са доволни от този продукт. Днес си го купих с цел по - бързо сваляне на излишните килограми. Ще го започна от тази вечер. Аз обаче спазвам определен хранителен режим и не разчитам само на този препарат.

Ще пиша за резултатите.

Хубава седмица   bouquet

# 3
  • Мнения: 539
Ще го започна от тази вечер. Аз обаче спазвам определен хранителен режим и не разчитам само на този препарат.
Ще пиша за резултатите.
Хубава седмица   bouquet

Ще споделиш ли етапни резултати?

P.S. Благодаря за препратката от другата тема!   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 178
Има ли резултат? Grinning

Аз мисля да взема Cellfood , заради кислорода...  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 0
az su6ti si poru4ah loss formula minalata god i naistina svalih 7 kg. za 1 mes.bez nikakva dieta.ako po subera malko pari 6te si go poru4am pak,za6toto imam nujda pak da go piq.Wink naistina pomaga.povqrvaite

# 6
  • Мнения: 100
е в крайна сметка след една година никои нищо не пише има или няма ефект от тези билки
Надявам се някой да напише нещо сега след като темата е подновена

# 7
  • Мнения: 113
А някой ще ни каже ли една опаковка за колко време стига и начина на приемане.Как е на вкус?

# 8
  • Мнения: 0
                    Здравейте!Живея в чужбина и чета редовно вестник "Доктор".В него прочетох за продукта за отслабване и реших да споделя за едни таблетки.Преди години,когато натрупвах малко килца през зимните месеци,с тези таблетки отслабвах,без да преувеличавам,за около 3 месеца по 15-20 кг.Истината ви казвам.Казват се "Мазиндол",и са полско производство.Копувала съм ги както от аптеките,така и от Търговската лига,и струваха около 5 лева за 30 таблетки.При наднормено тегло се препоръчват по 3 на ден,но на мен ми беше достатъчна и една и пак имаше невероятен ефект.Какво ли не съм пробвала,повярвайте ми,каквото излезе на пазара,аз вече го използвах.Но като тези,просто ефекта е поразителен.Преди 3 години,когато заминавах за чужбина,потърсих в аптечната мрежа да си закупя няколко опаковки като запас,но никъде не открих,дори с големи връзки.Отговаряха ми,че били вече спрени от производство.Ако някой от вас намери такива или техен аналог,моля Ви да ми пишете.Готова съм да заплатя двойно и тройно.Успех на всички! Grinning

# 9
  • Мнения: 183
 Здравейте!
някой пил ли е, доволен ли е от тази формула Loss formula  на biodoktor? Моля да се включите

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 1 095
Нне, за това-   http://biodoctor.org/naturalni-zdravni-produkti/cellfood-kislorodna-seriya/cellfood-proizvodni/los-formula/

Цената 59 лв е за едно шишенце ли ?
А за колко време стига ?

# 13
  • Мнения: 1 095
Нне, за това-   http://biodoctor.org/naturalni-zdravni-produkti/cellfood-kislorodna-seriya/cellfood-proizvodni/los-formula/

Цената 59 лв е за едно шишенце ли ?
А за колко време стига ?

Никой ли не знае????  newsm78

# 14
  • Мнения: 539
Ох, и аз това се чудя...
Имахме обещание за споделяне на резултати...
Петяя, къде си?

Общи условия

Активация на акаунт