много спешно!

  • 2 759
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Дано всичко е наред,пиши как е като се вьрнете.
Синьт ми ,като падна от спалнята,хем по дупе,така се стреснах,а ти направо незнам какво си изживяла Tired

# 16
  • Мнения: 9 776

Случва се да падне пред очите ти .И понякога белите стават от нищото.Така ,че не винаги можеш да предвидиш.И защо решихте,че майката е била във форума при падането newsm78
Дано детето е добре!

Просто се засякохме в други теми преди това. Не я нападам. Дъщеря ми до мен е падала.

# 17
  • Мнения: 1 740
Дано всичко е наред,пиши как е като се върнете.

# 18
  • Мнения: 292
Дано всиЧко да е наред. Стискам палци.
Чакаме те с добри новини.   newsm17

# 19
  • Мнения: 2 334
Заведи веднага детето в поликлиниката винаги има дежурен лекар или отиди до някоя болница.

# 20
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Дано детенцето да е добре.  Praynig Ей, ама при такива случаи се чудя защо изобщо се влиза в какъвто и да е форум да се пита какво да се прави. То, вярно, че човек се шашка, ама първата работа при такива симптоми е да се тича в спешното. Ох, дано не е паднало лошо детенцето. Praynig

# 21
  • Мнения: 8 999

Случва се да падне пред очите ти .И понякога белите стават от нищото.Така ,че не винаги можеш да предвидиш.И защо решихте,че майката е била във форума при падането newsm78
Дано детето е добре!

Просто се засякохме в други теми преди това. Не я нападам. Дъщеря ми до мен е падала.

Не се карайте, бре! Дъщеря ми два пъти я фрасна люлка по тиквата, а аз бях на половин крачка от нея. Нещастията стават за части от секундата обикновено.
Дано детето да е добре.

# 22
  • Мнения: 9 776
baibibi, моля те, не се караме. Съжалявам, че изобщо се изказах така, но беше първото нещо, което ми мина през ума. Нека не продължаваме.

# 23
  • Мнения: 568

Случва се да падне пред очите ти .И понякога белите стават от нищото.Така ,че не винаги можеш да предвидиш.И защо решихте,че майката е била във форума при падането newsm78
Дано детето е добре!



Просто се засякохме в други теми преди това. Не я нападам. Дъщеря ми до мен е падала.

Не се карайте, бре! Дъщеря ми два пъти я фрасна люлка по тиквата, а аз бях на половин крачка от нея. Нещастията стават за части от секундата обикновено.
Дано детето да е добре.

Аз също не съм нарушила добрия тон.Просто попитах.Моята щерка падна от гърнето пред очите на баба си и тя като се притесни ,незнаех кой да успокоявам.Това казах случва се.

polin_a   Peace

# 24
  • Мнения: 299
baibibi,права си Peace.И ние сме имали,макар и безболезнени случки,в които съм била до него и е падал или се е удрял.Понякога,въпреки че очите ми са постоянно на 4,се случва и да не предвидя какво точно би станало.
Това не ни прави лоши майки,никак даже Naughty.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Моля се всичко да е наред с детенцето Praynig
В този момент,авторката може би има повече нужда от подкрепа,отколкото от нападки. Peace

# 26
  • Мнения: 666
Дано всичко е наред, стискам палци и чакаме новини.

# 27
  • Мнения: 6 713
Дано всичко е наред! Стискам палци! Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Върнахме се.Ходихме на неврохирург направо.Направиха му рентген на главичката.Снимката е нормална.Той в последствие също се пооправи,започна да ми отговаря,като го питам нещо,даже като се прибрахме си изпи млякото.Доктора каза,да си стои 4-5 дни в къщи /защото иначе ходи на ясли/,да му ограничавам резките движения.По-лека храна и много течности.Каза,че симптомите на евентуално сътресение може да се появят в по-късен етап.Моля се,молете се  и вие с мен /ако може/,да се размине. PraynigСамо това се моля,дано да е бил ''малкия дявол''.
Благодаря на всички,които са се включили в темата.Дори незнам защо седнах да пиша темта,незнаех къде съм,незнаех какво да правя,много се изплаших,незнам какво съм очаквала.Ясно ми беше,че ще ходим към болницата..незнам.... Confused
polin_a,да,бях във форума,права си.Ето я цялата ситуация:всеки път,когато си измия косата,мъжа ми ме изправя със сешоар и четка,много е добър. FlutterИ този път,отново това правихме.До сега,малкия винаги е бил в стаята,но не се е катерил там.И понеже мъжо ме издухва на бюрото,аз през това време щракам във форума.Всеки път е било така,но се чувствам много виновна,спор няма.Трябваше да гледам.Трябваше. CryМилото ми дете,така се беше отнесъл,че направо.....не ми се мисли.
Благодаря на всички още веднъж!Лека вечер и се молете за моето момче! Praynig Praynig PraynigМоля ви!

# 29
  • Мнения: 4 335
Радвам се,че всичко е наред.Дано си остане само с уплахата Praynig
Не си дльжна да обесняваш на никой нищо,няма как да сме залепени за тях постоянно,а и белите стават и тогава.Господ да ни ги пази Praynig

Общи условия

Активация на акаунт