Май-че с Априлска виза, да не бърза да излиза! N29

  • 14 274
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 86
За лекцията в цум утре аз  съм  на  линя.
-lianka
-vaiza
-аз

Само толкова  ли сме Crazy.A Бубчето, Платина май  няма да  идва, Дендри не знаем.
До утре!!! Laughing Grinning Laughing

# 61
  • Мнения: 79
На каква тема е лекцията утре в ЦУМ? Може да се класирам  Crazy

# 62
  • Мнения: 745
Да се запиша и аз.
Лелеее късмет на Стела - всичко ще е наред Praynig
Момичета, да ви кажа вече много се вълнувам и притеснявам, че много малко време остана.

# 63
  • София
  • Мнения: 86
Спорт по време на бременност и  възстановяване след  раждането.
тел.9461369 - ако искаш  , звънни да не би да няма  места.

# 64
  • Мнения: 28
 Здравейте майчета!
Стела74 и Таня стискам ви палци всичко да е наред и да имате здрави и готини слънчица на финала  Praynig
 Аз днес бях на лекция на 9 месеца за нормално физиологично раждане - акушерката много добре обясни всичко, така че който ще ражда нормално и му е за първи път мисля че ще му е много интересно и полезно.

# 65
  • Мнения: 79
Спорт по време на бременност и  възстановяване след  раждането.
тел.9461369 - ако искаш  , звънни да не би да няма  места.
Аааааа, това не ми звучи интересно  Thinking. Ще ги следя другите и ще се запиша предварително  Simple Smile
Хайде аз изчезвам с мъжо ще ходим на Стрийкото, дано има нещо интересно  Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 2
Стискаме палци на Стела, молим се за нея и я прегръщаме! Мадлена, нали ще и предадеш в качеството си на двупосочна вестителка?

# 67
  • Мнения: 528
Мараба не ми остава време от подреждане и покупки да вляза да ви кажа здрасти.
иска ми се поне до 10.4 да ми е готово всичко че от 15.4 до 15.5 мога да родя всеки ден.Малкия е сигурно цигане Mr. Green, като чуе музика започва танци на народите и не го интереува че целия корем ми помества.Даже от тези танци сънувах че го раждам и то два дена при положение че каката родих за 2.ч и15 минути от клизмата до раждането.ТА се стреснах даже в съняси,но колкоо толкова все ще излезе.Дали ще ме мъчи или не е Божа работа.Аз ще ви кажа като родя щото ще си нося  в болницата мини лаптопа и ще ви драсна.Оставям ви че малкия се е разтанцувал и ми клати лаптопа

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 11:57 от ЙОРИ81

# 68
  • София
  • Мнения: 6 061
Да се разпиша и аз в поредната чудесна темичка!   bouquet
Успех на Стела, всичко да мине както трябва и скоро да се похвали със здраво и хубаво бебе!!
Аз наистина ще се наложи скоро да се разходя по магазините, и не само за бебешки работи, ами и за мен. Всичките ми обувки са все с някакъв ток, макар и малък, а с моите халтави глезени сега не смея да ги нося - и без това току стъпя накриво... И по-тънки блузки нямам подходящи... А пък така ме мързи  Embarassed след работа да обикалям - все ми се ще просто да се търкулна и да си почивам  Laughing
Хм, да питам нещо - вие чували ли сте, че не трябва да се протягаме и разпъваме нагоре? Мислех си, че е пак някакво суевереие, ама май не е  Thinking Пък аз чат-пат се протягам да взема нещо отвисоко (пресен пример - тенджера със супа  Laughing )...

# 69
  • Мнения: 857
лято!  според мен е суеверие и няма опасност от такова разтягане да се получи отлепяне на палценатат при нормална бременност. ЙОРИ81 в първия момент помислих,че си родила каката за 2 мин и 15секунди  Joy

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 16:48 от Just_VANIA

# 70
  • Мнения: 79
Glum, дишай спокойно предала съм и много любов и стиснати палци от всички нас. Когато има новини ще пиша пак. Честна Майска! Crazy
Лято, за разстягането и аз съм го чувала това, даже свеки постоянно ми напомня, можело да се получи отлепяне на плацентата, но не съм сигурна 100%

Млко допълнение, довечера ще направя актуализация на списъка за срещата  Party

# 71
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
лято!, аз си заръчах туники от ла Редут за лятото и пролетта, вече пристигнаха. Имам си бременен сукман и панталон, с обувки се обзаведох есента на намаленията, веднага като разбрах че съм бременна и сега ми остава само да измисля каква връхна дреха да ползвам, че обичам да имам повечко катове на мен.

# 72
  • Мнения: 61
Здравейте, мами Simple Smile
Леле като прочетох за Стела, почнах леко да се притеснявам, моя термин е на 4 май, а нейния на 6 и вече ражда...Стряскащо е. Ще стискам палци всичко при нея да мине добре и скоро да гушка салдък бебок Simple Smile  ylinfant
Бейлис историята с твоята приятелка ме трогна. Мн е важно, че в тежкия момент сте били до нея, още по-хубаво е, че сега ще споделите и щастието заедно Simple Smile
Да са живи и здрави бебчетата на Жабче, доста са големички за близнаци, браво на мамата Simple Smile
Да се отчета. Аз днес ходих на консултация. Бебка е вече 2500г, на тикера ми май съм объркала датите, но съм в 35г.с. вече. Лекаря каза да си пия магнезия и да удържа положението още 2 седмици и после... Ех Simple Smile
Вчера ходих на отворените врати в Шейново. Лекарят, който ни разведе, беше страшно симпатичен и мил. Показа ни ВИП родилна зала, която ми  се стори толкова подтискаща, не знам малко се стреснах. Едно е да си мисля, че ще раждам някога и да не си го представям, съвсем друго беше да видя и зала, в която се ражда...
И вчера вечерта беше едно ритане на малкта, шаване, вече се бях настроила, че ще излиза
Добре, че после се успокои и си поспахме Simple Smile
Дано темичката както е почнала с хубави и положителни емоции продължи все така Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 6 061
лято!, аз си заръчах туники от ла Редут за лятото и пролетта, вече пристигнаха. Имам си бременен сукман и панталон, с обувки се обзаведох есента на намаленията, веднага като разбрах че съм бременна и сега ми остава само да измисля каква връхна дреха да ползвам, че обичам да имам повечко катове на мен.
Опитът явно си казва думата  Wink, или просто аз съм блейка... Все се сещам със закъснение.
Нямах представа за какво да не се разтягаме, сега разбирам, че било заради плацентата. Е, надявам се, че не съм се повредила нещо  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен  bouquet Аз също бях на лекцията на 9 месеца, наистина много приятна и духовита беше акушерката. Доста дълго се оглеждах за да открия варненските майчета, защото имаше наистина много мами, казаха че сме били 100 Wink Не успях да открия групата, но случайно се оказахме на една маса с essivessela и се запознахме, за което много се радвам. Другия път ще трябва да измислим някакви отличителни белези Grinning
CrazyDeina разбирам че и ти си била в мол-а, но нищо на следващата лекция може да се видим.
Стела и аз стискам палци и се надявам да има само хубави новини.

Общи условия

Активация на акаунт