Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 март 2009, 00:44 ч.

МОЛЯ ЗА ПОМОЩ-Maxi Cosi Rodi XR

• 1 658
  • 10
  •   1
Отговори
  • При хората,които обичам!
Здравейте Simple Smile
Много моля ако някой е виждал такова столче по магазините нека ми пише-от 1 месец е ходене по мъките,защото в интернет магазините вземат директно от вносителя,а при тях няма(свързах се и с него),във Велико Търново по магазините не зареждали,защото били скъпи Shocked.Очакват да имат внос след месец най-скоро,а до тогава Мони няма в какво да се вози ooooh!Единственият ми вариант,който остана в момента е ако някъде по магазините имат останало такова столче.Моля Ви ако някоя мама има възможност да провери на удобно за нея място нека ми пише какви цветове има и цена.Благодаря на всички,които ще откликнат на молбата ми  bouquet
Моделът е: MAXI COSI RODI XR

# 1
Ето от тук можеш да си поръчаш

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.br01.42.06/

Аз поръчах Тоbi и ми го доставиха за около седмица.
А ето тук можеш да прочетеш как точно да поръчаш

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381651.0

# 2
Благодаря,ако няма в БГ със сигурност ще е от тук.Дано успея да се справя,че съм един полиглот newsm53 Благодаря ти още веднъж,този букет е за теб от сърце  bouquet

# 3
Добре,че ми пусна и линк към съветите как да се регистрирам,че с немския съм цяло чудо ooooh!
А да те попитам колко ти излезе доставката-прочетох,че е 15,95 евро до БГ,но все пак си поръчвала и си на ясно,за такива обемисти столчета няма ли някаква разлика? Rolling EyesБлагодаря предварително  bouquet

# 4
В темата има кодове, с които можеш да намалиш доставката на 6 евро. Когато поръчвах столчето имаше и код за -10%, а столчето ми струваше 160 евро и така доставката ми излезе без пари  Grinning  Мисля,че поръчката може да тежи макс. 30кг. Моето столче тежеше с опаковката към 11кг, а бях поръчала и още неща, но те пристигнаха отделно.

# 5
Безкрайно съм ти благодарна за бързата и компетентна намеса.Утре столчето тръгва към нас! newsm44
Благодаря ти още веднъж newsm51

# 6
Трябвало е да провериш по Интернет магазините ,които поддържат наличности Peace

# 7
В нито един от тях няма,проверих във всички.Имаше само в Кикиморско царство,само черно,което не ме устрои като цвят.Поръчах си от Германия прекрасна разцветка и другата седмица си го чакам с нетърпение Simple Smile

# 8
  • София
Момичета, извинявам се за спама, но имам нужда от помощ относно сглобяването на столчето. Преди малко ми го доставиха от Интерлогистика (поръчах го от Германия) и сега не мога да го сглобя. Към столчето има указания как се сглобява , че даже и картинки нарисували хората, но  ooooh!. Прихващането на двете части- долна и горна- направих както е показано на картинките и трябваше да щракне , за да се прихванат двете части , но при мен това не се получава както трябва и има леко движение между двете части около 5-6 см. Според мен това не може да е така, тъй като по този начин е нестабилно. Моля Ви кажете ми какво да направя и така ли трябва да остане. Мъжът ми е в командировка до края на месеца и аз очевидно не мога да се справя сама. Сррааааам,  Embarassed Embarassed. Моля ви кажете  как да го сглобя това иначе много добро столче. ooooh! ooooh!

# 9
  • София
http://maxi-cosi.com/maxicosi/instructions.aspx?id=14 виж това филмче, мисля добре се вижда

Нашето сме го разглобявали няколко пъти няма проблем

След като се захванат 2те части на столчето и го обърнеш трябва да влязат тези страничните неща (закрепени са на частта за гърба) в долната част.
Наистина има ход столчето, но като го сложиш на седалката не мърда.
Този ход е всъщност възможността детето като заспи да можеш да промениш леко наклона на столчето.
Когато столчето е с облегнато хубаво на седалката тези неща отстрани потъват хубаво в долната част, а когато е издърпано в полегналото положение се изваждат (остават закачени в долната основа)

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 13:56 от Desem

# 10
  • София
Desem, благодаря ти.   bouquet Hug
Всъщност съм го сглобила както трябва, но свободният ход на страничните пластмасови скоби ме притесни, защото си мислех, че те трябва плътно да влязат в столчето и да щракнат като останат неподвижни двете части. Когато поставих столчето на задната седалка на автомобила, всъщност разбрах, че точно така трябва да бъде.   Whistling

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт