В НОЕМВРИйска пупа вече сърчицето тупа

  • 15 148
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 40
Fanta, радвам се че си добре.А за напълняването, нищо не мога да ти кажа.То е не само то цигарите.Аз първите 2 седмици като разбрах , че съм бременна имах чувството че се напомпвам и от въздуха,а не съм пошач,направо се чувствах ужасно в тялото си.Но сега съм по-добре.А за коремчето и моето се поотпусна, а аз не съм си и слабичка по природа и сега хептен не мога да го прибера.А съм още в 7 гс.
Но важното е да сме добре,а и мисля че Miraluba  е права, просто се храним редовно и той си е пълен.

# 31
  • Мнения: 319
Хормони, момичета - всичко е хормони. Не се лишавайте от нищо, после ще отслабваме.

# 32
  • Мнения: 246
Мерси miraluba
Фанта Добре дошла , отново Hug И на мен ми беше много трудно с цигарите, не че са кой знае какво, ама пустия навик....Вече изобщо не съм помирисвала цигара от 4 дни Simple Smile Преди това като видях  EFP си позволих да запаля една, после половин, после си дръпнах 2/3 пъти ...ама ми беше гузно, не че не ми се пушеше и вече окончателно ги спрях Simple SmileСега даже не ми се и пуши  Mr. Green
И аз имам коремче, не знам защо...По принцип на мен често ми се подува корема от газирано, различни храни...имам остър гастрит,така че съм свикнала.
За килограмите, много болна тема...как ще успея да ги задържа на макс 12- не знам-лекарско предписание.Имам проблеми с гръбнака и още като ми откриха заболяването ми казах, че няма как да качвам повече от 10 кг.
Лудница, ама каквото такова  Crazy Щом сме се хванали на хорото ще го играем до края  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен.
Моят термин е на 20 ноември.Аз от както разбрах и всякаш спря да ми се пуши.

# 34
  • Мнения: 45
Здравейте бъдещи маминки! И аз съм една от вас, днес е последния ми ден от 8-ма седмица! Първа бременност ми е. Ще прочета написаното преди мен и ще се включа отново  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, аз съм съвсем новичка във форума и ще ставам ноемврийска мама. Вчера бях при доктора на преглед и видях сърчицето на моето бебче Two Hearts, беше много голямо и тупкаше бързо - в момента съм в началото на 8ма г.с.
По повод изследванията пускат пълна кръвна картина - също васерман и изследване за спин,  урина и стандартните гинекологични - микробиология и цитомазка.
Желая на всички мами леко бременеене   bouquet

# 36
  • Мнения: 499
Добре дошли на новите съотборнички. Радвам с ече се увеличаваме бавно но славно.
Аз не съм мръднала и грам нито нагоре нито надолу. Имам си голям бюст вече и финна талия. Аз ви бях писала че съм 48 кг и още нищо ама нищо не ми личи. Ям си нормално както преди. Относно цигари ФАНТИЧКА не се депресирай. в момента в който док. ми потвърди ги спрях от раз вече 3-та седмица и не ми се пуши, даже гона мъжа на балкона че направо ме отвращава миризмата.

# 37
  • Мнения: 3
zdraveite odnovo ot men i az za parvi pat 6te stavam mama i mnogo se valnuvam v4era spodelih s vas 4edoktora nemi dade da piq ni6to nito folieva kiselina ni ni6to no vie v4era mi kazahte da si vzema da piq folieva kiselina i az si vzeh tazi sutren i po4nah da gi piq sledva6tiq pat kato ida pri doktora 6te mu kaja

# 38
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Честито на тези, които са чули вече сърчицето на своето бебе! В осма г.с. съм, но прегледа ми е чак за 13-ти Април. Дотогава със сигурност трябва да чуем сърчицето.
Кажете как се справяте с гаденето и повръщането? Днес едва излязох от тоалетната за да стигна до работа. Пия чайчета, вода, но дори от тях ми се повдига.  Sad Sick

# 39
  • Мнения: 3
otnosno cigarite i az nemoga da gi spra po 1 do 3 cigari ama ne vseki denv4era sam ispu6ela 1 cigara dnes nemi se pu6e vob6te

# 40
  • Мнения: 3
za gadenotone piie 4ai a qj ne6to slet kato povarne6 az taka se opravem i sled tova qm mnogo limoni i greifrut ot tqh mie nai dobre

# 41
  • Мнения: 257
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.Да ние честита!
Днес съм по-добре.Вчерашното неразположение свърши.Сега имам мускулна треска на корема,явно е от стискане и свиване.
Добре дошли на новите мамчета!Увеличаваме се,което е добре. Laughing
van4e80,моля те пиши на кирилица и пускай по-малко постове.Използвай бутона за редактиране.И вчера ти казаха съфорумките.Моля те отново! Peace

# 42
  • Мнения: 95
van4e80  Пиши на кирилица, моля и ползвай бутона за редакция, за да не постваш по няколко коментара на куп....


Добре дошли на всички нови мами!!!  bouquet  bouquet

# 43
  • Мнения: 286
Здравейте!
Добре дошли на новите момичета и честито на тези които са чули сърчица.
Относно килограмите съм напълняла с 1кг., а цигарите ги спрях още преди 3г.

# 44
  • Мнения: 165
Момичета аз не съм сигурна колко точно съм напълняла, но имам чувството че съм се надула буквално newsm03 В смисъл като килограми не съм качила, но съвсем не изгеждам като преди. Корема ми се е надул. Не изглежда каро на бременна жена още а ... си е надут, цицте от 15 годишна ги чакам да пораснат и те чак сега заприличаха на нещо, но със сигурност измененията не са от натрупани килограми явно тялото се приспособява по някакъв начин към предстоящото.
Последната си цигара изпуших, малко преди да видя положителния тест от тогава и през ум не ми минава. Не съм очаквала че ще ми е толкова лесно. newsm47
Имам чувството че ако не работех щеше да спя денонощно без да ми писне  smile3507
 Колкото до хормоните докато се чувствам  newsm68 и ми е готино и в следващи я момент вече  smile3512 по някой

Общи условия

Активация на акаунт