Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Шумен

ooooh!
Цитирай

София

Дай една скица, де!
Цитирай

Варна

Права е baibibi, без скица няма да стане. Иначе начини има много, но по принцип не може да се разсъждава, защото има доста неща, които трябва да се съобразят.
Цитирай

София

...или поне описание на разпределението. То от гарсониера до гарсониера разлика огромна Smile
Цитирай

Шумен

Може би ще повторя някоя тема, за което се извинявам ,но ви моля за съвети и още по добре придружени от снимки и може би скици, как да си преустроя моя малък апартамент.Искам от стаята която е и хол ,и спалня, и детска -едновременно /и е15 кв.м още по лошо/ да направя поне две малки стаички за да може детето ми да има собствено кътче,а останалата част да използвам като спалня? Crying or Very sad ooooh! ooooh! Rolling Eyes Благодаря ви предварително и ще се радвам да ми дадете някои идеи !!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай

Шумен

ами помагайте как да стане със скицата  ooooh!
Цитирай

Шумен

начинаеща съм и не ми е много ясно, за което се извинявам
Цитирай

Шумен

моля кажете как да кача скица или каквото се опитах да направя  newsm78,моля
Цитирай

Пловдив

Качваш я някъде като снимка, примерно в снимка.бг и тук даваш линк към скицата. Директно във форума не може да се качва.
Цитирай

София

До колкото разбирам кухнята си е кухня, а хола всичко останало.

Може да преместите кухнята в хола и бившата кухня да стане спалня.

В къщи кухнята е в коридора скривайки я с плъзгащи врати. Но сега махнахме вратите заради някои уреди.

А за разделяне на стаята може да ползвате гипсокартон или итонг до средата на стаята и за врата да се използват плъзгащи или врати хармоника.
« Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 12:35 от **poli** »
Цитирай

София

Не виждам как от една стая 15 кв.м. може да станат две. Прекалено е малко помещението. Други помещения нямате ли? Кухня, баня, коридор, тераса - всичко може да се трансформира в нещо друго и жилището да стане функционално. Колко квадрата е целия апартамент?
Най-добре е да приложиш скица наистина, с размери.
Цитирай

София

Да, ако е възможно кухнята да се изнесе в коридора или на балкон, ако има такъв. Така ще се освободи една стая за детска или за спалня. Аз сега живея в такава гарсониера. Кухнята е изнесена в коридора, но размерите на коридора го позволяват. Това, което е било кухня, сега е спалнята ни, а хола си е хол+детска. Спалнята е към 9 квадрата и нещо, хола е 16 квадрата, а коридора е П-образен и е доста голям.
Цитирай

Бургас-Созопол

тераси има ли към дете стаи.колко квадрата е кухнята.аз бих избрала по голямата стая и вкарвам терасата към нея.в това помещение правя кухня и всекидневна с разтегателен диван.,а другата става детска.от значение са и финансите обаче с които разполагаш
Цитирай

Шумен

Благодаря за бързите отговори , засега само мога малко да обясня защото от зч се мъча да кача тази схема
общата квадратура на гарсониерата е 41кв.м, кухнята вече я избихме защото в старото положение дори кухненските уреди нямаше да мога да събера, и затова се наложи избиване цялостно без плотове и др. такива-та я ползваме и като всекидневна.На стаята има тераса обаче е много тясна към 90см. , а коридорите са на Г обаче са с вградени-на единия секция , а на другия гардероб-абе направо ужас че няма на къде Crying or Very sadще пробвам пак да кача скицата дето се помъчих да направя.
Цитирай

София

Апартамента ти е:

Първия вариант на кухнята ни беше така: на вградения гардероб махате долната част и вкарвате кухнята защото предполагам отзад се пада стената на банята и лесно може да се  прекара вода. и си остава горния ред на гардероба.
Кухнята става детска а вие в хола.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора