Лозенец 2009

  • 22 157
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Ние миналата година също бяхме в Лозенец, в хотел Алпина и също сме много доволни.Това е първият хотел, в който леглото и възглавницата ми бяха изключително удобни.Всеки ден почистваха стаите и сменяха кърпите и чаршафите въпреки че бяхме само за 5 нощувки.На закуска когато нещо свършеше веднага донасяха ново.А сервитьорките в ресторанта бяха учудващо любезни и усмихнати.Недостатъка беше плажа поне на мен не ми хареса имаше доста водорасли.Минуса на хотела е че няма паркинг и трябва да си търсиш местенце за паркиране иначе е близо и до плажа и до центъра, но е на тиха улица.

# 31
  • Мнения: 574
Здравейте и от мен. Аз се колебая между почивка в Лозенец или Поморие. До сега не съм била в Лозенец а като се има в предвид че тази година ще сме с малко дете на 1 год. много ми го препоръчват като спокойна местенце. Очаквам още коментари на майките който вече са ходили там. А по предишния пост за змиите в морето направо ме шашна. Има ли такова нещо найстина.

# 32
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Лично аз змии не съм видяла.А за спокойно, наистина е по-спокойно от другите места.

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Здравейте и от мен. Аз се колебая между почивка в Лозенец или Поморие. До сега не съм била в Лозенец а като се има в предвид че тази година ще сме с малко дете на 1 год. много ми го препоръчват като спокойна местенце. Очаквам още коментари на майките който вече са ходили там. А по предишния пост за змиите в морето направо ме шашна. Има ли такова нещо найстина.

е да не мислиш, че лъжа?  Shocked
след случката питахме един местен гид какви са последствията при евентуално ухапване- успокои ни, че не било опасно, само ставало червено и подуто ухапаното място...

# 34
  • Мнения: 183
Миналото лято бяхме в Лозенец с мъжът ми и детето. Отседнахме в хотел Св.Георги и бяхме просто очаровани. Хотела е много чист, всеки ден чистеха стаите и сменяха кърпите. Собствениците са много мили хора, а цените им са едни от най-ниските (поне бяха тогава). За малко щяхме и сега да отидем там, но решихме да смениме и да отидем в Поморие, че не сме били там. Но определено пак ще отидем в Лозенец и специално в този хотел. Аз лично съм много доволна от плажа, беше доста чисто, а водата - плитка. Всеки ден сме обядвали в различно заведение и бяхме много доволни от храната. Но имайте предвид, че ние ходихме в края на месец юни, незнам как стоят нещата в активния сезон. Ето сайта на хотела:
http://st-george-lozenets.com/

# 35
  • Мнения: 574
В крайна сметка запазихме места за Лозенец хотел Луксор. Надявам се да ни хареса и да си изкараме добре. Дано останем доволни от хотела от плажа и селото. Ще продължа да следя темата с интерес за други отзиви. Приятно изкарване на всички които ще почиват там.

# 36
  • София
  • Мнения: 15 198
Ние почиваме в Лозенец няколко години вече.
Това лято ще бъдем там от 29.07.
Отсядаме в хотел "Грация"-малък хотел с много добро обслужване. За 4-ти път ще бъдем там. Много съм доволна. Почти в центъра на селото е, всичко ни е "на една ръка разстояние".
За съжаление, селото става все по-оживено с всяка изминала година, но все още е по-тихо и спокойно в сравнение с други градове и села на юг.
На плажа на селото съм ходила само веднъж. Морето беше бурно, на 2 крачки във водата вече беше много дълбоко и направо опасно за малко дете. Предпочитаме плажа на ММЦ. Ходим до там с колата, но мъжът ми е от хората, които са се срастнали с колата си, така че това за нас не е никакъв проблем. На 10-тина минути път е.

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте, мами! Аз съм нова тук и още не съм много наясно с правилата, за което моля да ме извините, ако задавам разни глупавки въпроси.....Моля за Вашето мнение за ваканционно селище Лозенец, ако някой скоро е бил там /имам предвид последните една-две години/. Гледах им сайта и тъй като съм с две щури деца, ми се стори удобно за тях. Но относно условията на настаняване и хранене.. newsm78
Благодаря Ви предварително!

# 38
  • sf
  • Мнения: 10 081
МИналата година бяхме във Ваканционно селище Лозенец. Бяхме цяла група с много деца вкл. и моите на 1г и 7г.
Доволни сме, за децата е удобно, плажът е близо, а храната беше доста прилична.

# 39
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Val27 задължително да споделиш после за хотел Луксор.И ние много го мислехме, но в крайна сметка резервирахме другаде.Ще чакам отзиви.

# 40
  • Мнения: 574
Живот и здраве като се върнем мога да дам мнение за хотела но не знам дали ще ви свърши работа информацията защото сме запазили за края на сезона от 22.08. Дано и някоя друга майка която ще ходи по-рано да даде отзиви.

# 41
  • София
  • Мнения: 169
И аз съм за хотел "Алпина" http://www.hotelalpina-bg.com/.
За мен лично като съотношение цена качество е най-доброто в Лозенец.
Иначе съм била във "Феникс"-много приятно хотелче, но точно до него има дискотека и за почивка с дете не е много удачен.
И две години подред сме ходили в семеен хотел "Янис"- също е приятно, но собствениците не са много читави!

# 42
  • Мнения: 574
одбутвам темата за Лозенец напред и чакам още хора да се включат с мнения. Днес говорих с една позната която ме шашна като ми каза че в озенец било много скъпо. И хотелите и заведенията. А аз си мислех че като малко селце ще е по-евтино в сравнение с другите места. Хайде има ли някой който вече да се е върнал от там? Аз до сега само на оморие съм ходила и там цените са като в нашия град, няма разлика и некща които не можеш да си позволиш.

# 43
  • София
  • Мнения: 15 198
Лозенец взе да става много "актуален" през последните години.
Всякакви звезди и звездички от национален калибър се подвизават там и след тях се понесе маса народ.
След някоя и друга година селото изобщо вече няма да бъде същото.  Confused

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
разгледах много интересни предложения.
Някой да има идея, какви са цените във Ваканционното селище Лозенец?

Общи условия

Активация на акаунт