Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 март 2009, 13:46 ч.

малко помощ ако може

• 558
  • 3
  •   1
Отговори
първо да кажа привет на всички из форума Simple Smile
имам едно малко проблемче и се чудя как да си го реша Thinking
имам едни много шик панталони но са много тъмен наситен цвят а искам да се поизбледнеят малко ,но нещо не ми идва на ум как да стане освен ако ги изпера с прах който има сода ефект  newsm78 а и тогава незнам дали би имало тоя резултат вие как мислите ?
как бих могла да ги направя по светъл нюанс  ? а дали има такива препарати не съм и чувала ...дайте вашето мнение как да постъпя  wash  Joy

# 1
С прах за бяло, ако ги переш, ще отнеме много време да промениш цвета достатъчно. Плюс това те ще станат по-светли, но ще си личи, че са избелели от пране и не това им е оригиналният цвят и ще е грозно. Може и на петна да станат.
С белина със сигурност ще избелее цвета, но не те съветвам, защото ще ги съсипеш.

# 2
Я по-добре си ги носи така - с каквото и да се опиташ да ги изсветлиш, при всички случаи ще станат на петна, цветът няма да е равномерен и ще изглеждат просто вехти домашни панталони.

# 3
Изджуркай ги няколко пъти на 90 градуса в пералнята, а после ги простирай на слънце /легнали - веднъж от едната страна, после от другата/. Ама наистина едва ли ще заприличат на нови светли панталони, ще си станат едни стари, избелели от пране тъмни панталони.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт