След 2 год кърма,или друго ли да е?Помагайте!

  • 1 157
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Момичета,днес като се къпех забелязах че от гърдите/зърната/ ми при натиск,изтича кърма.Но не съм сигурна дали е кърма! Същия цвят е,не е много само капки,но има.И от двете гърди,и е лепкаво,такова ще като кърмата:ooooh:И сега се притесних.Възможно ли е такова чудо според вас?Не съм кърмила кой знае колко,нямах такава.Някъде до към 2я месец.Ама минаха вече 2год  Sad

# 1
  • Мнения: 2 011
Възможно  е разбира се , моят  сина беше на 4г когато още от гърдите ми излизаше кърма. Ходих на онкогинеколог тогава ( защото  съм оперирана от  рак на шийката на матката) Докторката тогава каза че ми няма нищо и пих  Бромокриптин май беше лекарството ....мина ми! Имах  страшно много  кърма но само се цедях защото детето така и не се научи да суче ( нямам никакви  зърна) . Цедях  се докато  не почнах да получавам бучки  и тогава моя баща ( гинеколог е) ми каза да спра  с кърменето - пих Бромокриптин тогава и  полека лека кърмата спря ... докато не се появи по-късно ... След втория курс с лекарството  до  ден днешен не съм имала подобно нещо! Иди на лекар да  те  види и да реши какво да те прави!!! НЕ  СЕ ШАШКАЙ !!!

# 2
  • Мнения: 25 565
Иди на лекар. Няма смисъл да го мислиш и да се притесняваш, просто се прегледай.

# 3
  • Мнения: 1 726
Не съм кърмила, изцеждах около 4-и месеца, но секрет (кърма) имах повече от 2 години!

# 4
  • Мнения: 3 525
Възможно е да имаш секрет от гърдите като кърма. При жени с висок пролактин е един от съпътстващите признаци - иди на лекар, ще ти изследват пролактина и ще ти дадат хапчета.

# 5
  • Мнения: 1 820
За първи път от толкова време се появява такова нещо!Сега няма нищо,дори при стискане,няма.Само сутринта имаше.Знам че съм си мърла- когато се отнася за моето здраве.Знаех,че ще ми кажете да ида на лекар.Знам че няма да намеря време да ида,и за това исках да разбера че е нормално.Успокойх се за което ви Благодаря   bouquet

# 6
  • Мнения: 17 546
При жени с висок пролактин е един от съпътстващите признаци
Peace Но е възможно да се получи и от прием на някакви лекарства.
Нарича се галакторея. Имах и това навремето. Confused

Знам че съм си мърла- когато се отнася за моето здраве.Знаех,че ще ми кажете да ида на лекар.Знам че няма да намеря време да ида,и за това исках да разбера че е нормално.Успокойх се за което ви Благодаря   bouquet
Лекар, задължително! Въобще не е нормално!  Naughty Може да е признак на много сериозни неща. И ти го казвам, не за да те плаша, а защото наистина не е просто нормално.

# 7
  • Мнения: 1 820
Права си,Балу !Знам,разбирам го,но си признавам че няма да намеря време и за себе си.Надявам се да е нещо преходно и да отмине.Мисля че ще отмине и се надявам.Явно се получи само сутринта.,успокоявам се че е временно и че е кърма  ooooh!

# 8
  • Мнения: 17 546
Права си,Балу !Знам,разбирам го,но си признавам че няма да намеря време и за себе си.Надявам се да е нещо преходно и да отмине.Мисля че ще отмине и се надявам.Явно се получи само сутринта.,успокоявам се че е временно и че е кърма  ooooh!
Бе, жено ти добре ли си!? Shocked Искаш ли да ти напиша, че изтичането на течност от зърната на некърмеща жена, освен "простичката" галакторея, която е признак на нарушен хормонален баланс и хиперпроизводство на пролактин, може да е и признак за карцином на гърдата? Още ли смяташ да си спестиш посещението при доктор? Може и да ме намразиш за тези думи, но на безотговорни хора (имаш дете бе!) понякога действа словесната шокова терапия! ooooh!

ПП. Знаеш какво е карцином, нали?

# 9
  • Мнения: 1 820
Не те мразя,напротив обичам те!В понеделник ще ида на доктор.Найстина успя да ме накараш.Нямах немрение,наистина, карценом зная какво е.....ще пиша какво е станало.Просто искам да мине рожденния ден на детето. Sad

# 10
  • Мнения: 17 546
Ох!  Hug
Иди, моля те! И не мисли глупости предварително. Хубав рожден ден пожелавам!
Може да е напълно безобидно, но нямаш право да го оставиш "да отмине". Трябва да те види лекар! Пиши после Peace
 Hug

# 11
  • Мнения: 1 820
Ще отида,макар че ме е страх. ooooh!Признавам,без бой. LaughingВ понеделник ще ида,в събота е РД.Ще пиша задължително.Благодаря ти Балу ,за под бутването   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 820
Здравейте,момичета! LaughingНе писах доста време,но все нямам такова! ooooh!
Ходих на лекар мамолог.Престраших се  WinkНяма нищо тревожно.Каза че всичко е нормално.Обясни ми че понякога е възможно да се получи така,къде от настинка,къде от хапчета или друго.
Обаче отидох за едно,отвори се друго  ooooh!Имах една бемка под лявата гърда,която трябвало да се махне,защото расте.И с времето можело да стане злокачественна.Та я махнах преди 3 дни.
Поне ми олекна че ми няма нищо.Благодаря на Бижу че ме накара да отида   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт