МОЛЯ ЗА СЪВЕТ-КАКВА ЛЯТНА КОЛИЧКА ПРЕДПОЧИТАТЕ

  • 7 368
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
мили мами,моля  Praynigда ми помогнете в избора за лятна количка понеже скоро ще си купя а се чудя   Thinkingкаква да си взема да е до 200лв. ще съм много благодарна ако ми помогнете със съвети Hug

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 20:48 от dani_ela20

# 1
  • Мнения: 804
Аз си купих на Бертони,много съм доволна,не са скъпи.Нямам представа какви са цените сега,преди 7месеца я взех за 95лв.Има масичка отпред за бебето и на дръжката има място за чаша и нещо като жапка за лични вещи.

# 2
  • Мнения: 1
да ходих по магазините търсих но нещо съм резервирана за бертони незнам защо?мисля за някоя друга марка пуснах темата с надежда да ми кажете  кои каква има и дали е доволен,аз си търся лятна понеже  имам комбинирана  на кенгоро вижънс  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1256 но ми е много тежка и искам лятна


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 00:19 от dani_ela20

# 3
  • Мнения: 31
Мацка, мога само да ти кажа де не купувах на чиполино летните варианти голям боклук са, детето не може да спи ако му се доспи защото коша не пада до долу колета не са измислени както трябва трябва да се чистят от прах на 2 седмици или спират да завиват.тапицерията н е се сваля- пере се трудно, а само знаеш как цапат на тази възраст Simple Smile, друго ако си с кола по принцип като е сгънеш не се побира в малка кола зимната ми количка заемаше по-малко място ( става дълга , като се събере) на бертони са хубави има един модел около 90 кинта който с голям кош за багаж, коша на детето ляга до край, лека , има табла за детето за храна, но аз най съм доволна от CENGOROO това са най- здравите продукти и са обезопасени, напиши с приоритетите на един лист и ги търси в количката, всеки ще ти каже различно, ти си помисли за какво ти е, дали ще спи вътре, съобрази се с теклото на детето  че то расте, багаж ( играчки ) в кола ли ще я качваш и така ще си намериш
УСПЕХ

# 4
  • Мнения: 307
Аз съм с Ария-та на Пег Перего,това ми е шестата количка Crazy и съм много доволна Peace,нямам никакви забележки.
Само че е по-скъпичка,ако искаш до 200 лв може да разгледаш в Продавалника.
Зап-а също е много хубав според мен,но виждам че бебето ти е малко и няма да те устройва ,защото няма легнало положение,а вие ще спинкате навън още дълго време.

# 5
  • Мнения: 1
много благодаря на всички мами за съветите

# 6
  • Мнения: 76
За мен няма по-добра количка от Maclaren Quest. Невероятно лека, маневрена и удобна!

# 7
  • Мнения: X
Ние купихме на малката грако ретро сити спорт.Направо се родих с тази количка.Лети по улиците и е много удобна и на беба.Още щом е сложих си пролича ,че и харесва.А като тръгна да я махам всеки път започва да плаче.Щом е сложа край забравяме за рев за всичко.И е много лекичка.
Верно уж било стар модел/ама то като ги няма новите/ пък и чисто нова количка голяма работа ,че модела и стар.Важното е че е хубава и удобна  Grinning.
Не и скъпа 219 лева.

# 8
  • Мнения: 46
Аз си купих на bebeconfort ето я http://www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/prom_canne_viva_coloris.htm
много съм доволна 

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 559
За тази цена препоръчвам  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4693
Една приятелка я има.Лека, здрава и маневрена. За тази цена е супер. Нашата е на Chicco  лятната, също е супер, малко по-скъпа обаче.

# 10
  • Мнения: X
За тази цена от Хипо ленд си взех Primi Sogni Roddy - страшна е, просто невероятно маневрена, лека, широка и достатъчно дълга.

# 11
каква е цената на количката PRIMI SOGNI RODDY

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ние имаме ТАЗИ и съм много доволна. Има напълно легнало положение, което за мен беше много важно като правех избора. Така малкия си спеше спокойно и навън Wink

# 13
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ползвах Бертони Фокси и останах доволна. Не беше скъпа, около 80-90 лева  Rolling Eyes

# 14
  • У дома !
  • Мнения: 700
На Чико лятната е супер и в Джъмбо ми казаха,че са около 100лв.
Аз ако имах нужда щях нея да си взема Naughty

Общи условия

Активация на акаунт