Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте.имам един въпрос?имам редовен цикъл и овулация на 11-12 ден.когато съм в овулация имам болки и напрежение в гърдите и болки в яйчниците.но този месец не беше така.нямаше болки напрежение в гърдите,само леки тапи болки много ниско долу.и те4ение което беше като вода и без никакав цвят.и го имах два три пати.ако темата ми не е за тук премахнете я но незнам каде да пиша.ако някои може да ми каже нещо мерси.
Цитирай

На планетата Земя

Всичко, за което разказваш, ако съм те разбрала добре, е съвсем нормално. Аз също по време на овулация имам леки болки в яйчниците, понякога напрежение в гърдите. Но не е еднакво по сила всеки месец. Ето например миналия МЦ нямах никакви симптоми.
А бялото течение, за което говориш и което се появява около овулацията, е цервикалната слуз. Тя е много важна, защото подпомага по-лесното придвижване на сперматозоидите към яйцеклетката.
Цитирай

да но знаеш ли какво ме притеснява-имам болки в гарба и краста странен апетит,и много силно обоняние.
Цитирай

между два континента

Джерислава, какъв всъщност ти е въпросът? Дали си имала овулация или дали си бременна?...

Кога ти е била последната менструация? Кога очакваш следващата?

Ясновидки сред нас няма!!! Дай малко повече инфо, ако искаш да ти помогнем!  Rolling Eyes

Болките в гърба, странният апетит и силното обоняние могат и да означават бременност, а могат и нищо да не значат... Аз например съм бременна вече в трети месец, а не съм имала и нямам нито един от тези симптоми.

И като пускаш нова тема другия път, хайде да не е със заглавие "Въпрос". Измисли нещо, което поне малко да загатва за съдържанието на темата...  Peace

Цитирай

Бургас

да но знаеш ли какво ме притеснява-имам болки в гарба и краста странен апетит,и много силно обоняние.
Според мен крастата си е достатъчно притеснителна, остави сега обонянието и болките в гърба Thinking На нея трябва да обърнеш внимание; потърси дерматолог незабавно Mr. Green
Цитирай

Манчестер

Миле, Деситале, пуснахте се на пързалката, А ?  35 35 35
Според мен крастата си е достатъчно притеснителна, остави сега обонянието и болките в гърба Thinking На нея трябва да обърнеш внимание; потърси дерматолог незабавно Mr. Green
Е това ме кефи  hahaha . Момичето има кожен проблем , А вие бременно го изкарахте  35 35 35
Цитирай

Ейй, много ме разсмяхте..... 35 35 35 35 35 35 35 35 hahaha hahaha hahaha

Според мен трябва да се ходи на лекар, за всеки симптом има причина!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.