Пролетта през Шумен преминава, лятото след нея се задава...

  • 20 602
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 381
Здравейте на всички!
Имаме си момиченце! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Кари днес роди момиченце,казва се Ива 2.930 кг.Двете са добре.Много се радвам и не мога да пиша чак Crazy Crazy Crazy

# 271
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ехаааа! Браво!
Да е жива и здрава фината мадама Ива! На Кари бързо възстановяване  Hug

# 272
  • където има любов
  • Мнения: 307
  bouquetчестито Кари!Да е жива и здрава мацката!

# 273
  • Мнения: 143
Честита малка принцеса на Кари!!!Здрава и щастлива да расте малката Ива,
с много радост и усмивки да пълни сърцата ви!! Честито!


# 274
  • Мнения: 1 128
Днес е ден на мама и тати, още една дъщеричка си имат те!
Да е жива, здрава и щастлива, и да бъде най-послушното дете!






Кари, а на теб мила бързо възстановяване и да нацелуваш малката манекенка Ива!

# 275
  • Мнения: 112

Кари и Стефан, да ви е жива и здрава малката Ива, да ви радва и много да ви слуша.
А на Яни, честита сестричка и да помага много на мама и тате в отглеждането на малката принцеса!

# 276
  • Мнения: 12
Честито и от мен на Кари.Да е жива и здрава малката,а на Кари бързо възстановяване. Hug

# 277
  • Мнения: 4 370
ООО как точно днес имам възможност да пиша във форума и то Кари родила. Мила , честита ти дъщеричка. Да ти е жива и здрава, да расте бързо , а на теб скорошно възстановяване.!

Аз съм на Слънчев бряг с детето. До вчера и Тони и Стоянчо бяха при нас и беше една малка лудница.  Crazy

От Димов аз съм доволна. Само при него ходя и все още не ме е разочаровал, макар напоследък да чувам само лоши отзиви.

# 278
  • Мнения: 5
Кари, честита рожба и от мен!  Hug Да растат живи и здрави и двете ви слънца! Желая ти бързо и леко възстановяване, много радост и по-малко безсънни нощи!  bouquet
Браво на малката Ива - избрала си е моята зодия!   

# 279
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
синдрома на Даун не може да се види на ФМ 100%,а само с амниоцентеза.
именно. апаратът му е 2Д, в не особено съвършен, но пък на моя приятелка с точност откри деформация на легенчето на бъбрек на бебето.
аз лично никога няма да се замисля за някакви си 60 лв., което си е една вечеря в ресторант, пред това да имам някаква информация, че бебето ми е ок.
като нямате доверие на Балев, във Варна има други добри специалисти, и специално в Темелков и не само.
за мен ФМ  е задължително нещо, при тази напреднала медицина, освен това услугата не струва хиляди, а Варна е на 30 мин. от тук.
Балев установи забавено развитие на плода в 7ми месец при мои познати, после ходиха до София и диагнозата се потвърди.  извадиха бебето със секцио, тежеше 1.5 кг. и сега е голямо и здраво момиченце. хайде, не ми разправяйте, че няма смисъл.  Confused

# 280
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честита дъщеричка,  Кари!!!!Да расте жива ,здрава,а на теб много бързо възстановяване!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 281
  • Мнения: 122
Честито и от мен, Кари. Желая ти бързо възстановяване. Нека малката Ива расте здраво и послушно детенце.
А ти как роди? Със секцио ли?

# 282
  • Мнения: 112
Хайде момичета, дайте предложения за заглавие на новата ни тема. Peace

# 283
  • Мнения: 143
аз предлагам: newsm78"Силно слънцето напече,Шумен се запъти към морето "

# 284
  • Мнения: 112
Аз измислих едно и пуснах Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт