Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Пазарджик

Казвам се Мария на 24 години съм  preggo и очаквам първото си бебче   smile3522. Терминът ми е на 6 юни.Вече съм в 29 г.с. и искам да ви питам късно ли е да направя преглед на 3-4д ехо граф , защото до сега не сам го правила newsm70. Нямам някакви особени притеснения но бих искала да разбера дали всичко е наред с бебчо.Много ви благодаря   bouquetпредварително!
Цитирай

София

Честита бременност и леко раждане! Според мен за 3Д преглед никога не е късно! Можеш да пишеш и тук: Майки, очакващи бебета през юни!
Цитирай

Бургас

По принцип може да направиш третата ФМ , която се прави между 31-33 г.с. така че не е късно . Спокойно , мисли положително  Peace
Цитирай

кв.Изток

Честито  bouquetНищо не ти пречи да отидеш на ехограф и сега.
АГ-то което следи бременноста ти не те ли насочи за такъв преглед?Ако този лекар няма отиваш при друг.
Цитирай

Честито! Пожелавам ти леко раждане. Мисля, че не е късно да се прегледаш. Hug
Цитирай

София

Не е късно, отиди за твое успокоение. Честито, желая ти леко раждане!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

На Края На Вселената

Не е късно, отиди за твое успокоение. Честито, желая ти леко раждане!  bouquet  bouquet  bouquet

Можеш да ходиш когато си поискаш на такъв преглед!
Ако зависеше от мен щях да гледам малката всеки месец на 4Д,добре че гинеколога ми казваше  smile3528
Цитирай

Не е късно. Аз ходих в 30 г.с. Също не бях ходила преди това на 3Д.  Peace
Цитирай

Не е късно, отиди за твое успокоение. Желая ти леко раждане и здраво бебче!
Цитирай

София

Честита бременност  bouquet
по всяко време можеш да отидеш на 3Д и 4Д Peace
Цитирай

Пловдив

Честито и лека бременност и раждане.Не,никога не е късно. Peace
Цитирай

Честито и лека бременност.Не е късно да идеш на 3Д и 4Д.със същия успех обаче можеш да разбереш дали с бебо всичко е наред и на 2Д.Друг е въпроса ако просто искаш да видиш бебчо по-хубаво. Wink
Цитирай

кърджали

Честито и от мен и здраво бебче на финал
Цитирай

Велико Търново

Честито маме и леко ражданеее !   bouquet и аз мисля че не е късно
Цитирай

Варна

Честито! Предполагам искаш да направиш фетална морфология.
Ето малко инфо за това :
Цитат
Феталната морфология между 28-32 г.с. е третия по-важен ехографски преглед през бременността. Постепенно големината на плода нараства, което позволява по-лесното диагностициране на някои по-редки и/или по-дребни структурни аномалии. От друга страна, някои дефекти по начало имат по-късна изява и практически могат да бъдат диагностицирани едва в трети триместър. Допълнително предимство на специализираното ултразвуково изследване между 28-32 г.с. е възможността за адекватна оценка на темпа на фетален растеж и развитие, както и извършването на някои високо-специализирани ехографски изследвания като Доплеровата оценка на скоростта на кръвотока в майчино-феталната и фето-плацентарната циркулация. Поради напредналия гестационен срок обаче, значителната калцификация на костите и често неблагоприятното разположение на плода ултразвуковото изследване в трети триместър има и своите ограничения.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора