С Пролетно-Великденско настроение е ДОБРИЧкото население

  • 11 700
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 821
Колко сте подозрителни Crossing Arms
Обадиха ми се от Вип Брадър. Чрез Дарик радио. Разбрали за нашата благотворителна акция за Цветница Shocked...Искат да им изпратим продукция, която Вип-овете ще имат за задача да продават в МОЛ-а Crazy...Естествено благотворително Laughing...Какво ще кажете?

Крайно време беше! Peace
Нали? Пак навреме ни забелязаха Mr. Green

# 61
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Боре, много опашата беше тази лъжа, хареса ми. Laughing

# 62
  • Мнения: 377
Хе хе Бори създаде настроение браво! Hug
kiraa - в друга посока си !Явно в по голяма част от града са решили да правят нещо от ВИК-то.

# 63
  • Мнения: 2 821
 Joy Днес такива първоаприлски новини валяха покрай мен, че накрая се вдъхнових...

# 64
  • Мнения: 208
ДОБРО УТРО,ХАЙДЕ НА КАФЕТО

# 65
  • Мнения: 200
Добро утро. Днес май няма кафе  Sad какво е гадно времето, аз мога да изляза, на нас не ни пречи, така че ако има желаещи....

# 66
  • Мнения: 377
geomar - благодаря за кафето .Сега и от снимката , ако успеем да докараме слънцето ще е супер. Wink
lenka_ilenka - ще видим малко по - късно дали ще излизаме , ще ти звънна ,ако решим.
то и вчера не беше слъчево , но според мен ставаше за разходки и ние отразихме една.(стига да не завали). newsm78

# 67
  • Мнения: 200
Еее аз вчера излизах, дори срещнах Арчела и Диди  Grinning

# 68
  • Мнения: 377
Към 12 ще сме на центъра , който иска да свирка!

# 69
  • Мнения: 11 607
Приятни разходки на дамите тук, за тези, които все пак или сме на работа, или се мотаем в къщи, ето този поздрав за да се раздвижим - http://www.youtube.com/watch?v=pBM3Zv8V92M

# 70
  • Мнения: 200
Аз да покажа какво съм направила до момента и изчезвам, няма да е като вашите неща, но се надявам да ви хареса,  предварително се извинявам за качеството на снимките ама са от телефон   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=360240

# 71
  • Мнения: 2 821
Ленка, браво! Hug

# 72
  • Мнения: 774
Ленка,то не е нужно да са като нашите LaughingМного са хубави  Hug

# 73
  • Мнения: 200
Досрамя ме от трите ми кошнички, че ходих да взема още 4, поне 7 да станат, надявам се таз вечер да ги направя. Много се радвам, че ви харесват, Мари, аз не казвам да са еднакви, ми толкова хубави, абее като за новобранец важат Mr. Green

# 74
  • Мнения: 377
lenka_ilenka   продължавай , браво!  bouquet
Ако ти трябват дискове свиркай , за да не даваш пари и за тях.Имам останали няколко ,но пък Борито има доста!

Общи условия

Активация на акаунт