Гледахте ли Милен Цветков преди малко?

  • 13 973
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Някой гледа ли младата жена, която разказа, как заради лекарска некомпетентност, е загубила по ужасен начин бебето си? Хванах го от средата и не разбрах за коя болница става въпрос, но било в центъра на София. Направо беше ужасяващо, изтръпнах.
Ако се е коментирало, дайте някакъв линк да прочета, нищо не намерих. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 374
Точно това и аз търсех,но не намирам.Става въпрос за Втора градска болница.

# 2
# 3
  • Мнения: 3 634
Има тема в другия подфорум - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383454.0
Аз не се наемам да коментирам ...  Confused

# 4
  • Мнения: 2 229
Да, след като Биа каза името на болницата и аз намерих това. Ужас! Sad

# 5
  • Мнения: 5 622
Темата е прочетена над 200 пъти, но никой не иска да пише..Разбираемо...

Прочетох историята и може би както всички, които знаят за какво става дума, плаках.

Прави ми впечатление, че напоследък има все повече и повече починали деца. Кои при раждането, кои малко след това. Тази тенденция е абсолютно ненормална за 21 век и е ужасно плашеща.

Господ да пази нас и децата ни!  Praynig

# 6
  • Мнения: 2 229
Темата е прочетена над 200 пъти, но никой не иска да пише..Разбираемо...

Прочетох историята и може би както всички, които знаят за какво става дума, плаках.

Прави ми впечатление, че напоследък има все повече и повече починали деца. Кои при раждането, кои малко след това. Тази тенденция е абсолютно ненормална за 21 век и е ужасно плашеща.

Господ да пази нас и децата ни!  Praynig

А тя го разказа с много повече подробности...трагедия...Цветков като никога загуби ума и дума, и нямаше какво да каже...
Изпуснах началото, но се потресох от касапщината, която е последвала, след като вече е станало ясно, че бебето е мъртво...и това да става в 21 век...и то не в някое затънтено село..
Да не се случва на никого! Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 12 101
Боже, Боже, Боже ....Как е възможно това? Дано всички преживели подобни кошмари да имат силата на Тъжна мама да разкажат, за да бъдат изобличени виновните и да не могат повече да навредят на някой друг.
Тъжна мама, поклон пред смелостта и силата ти- да оцелееш след този кошмар и да успееш да го разкажеш! Почивай в мир, неродено ангелче! Flowers Rose

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ужасна, ужасна история!
П.П. За мен пък остава загадка как успяват да оцеляват и родилки, и бебета. Родила съм две деца, в две различни болници (Майчин дом и Шейново). Ужасена съм от некомпетентността, безхаберието и хигиената на персонала. Може би защото и двата пъти седяхме по десетина дена, та се нагледах на какво ли не...

# 9
  • Мнения: 589
 Щях да пускам тема за това предаване, но така се разстроих,че досега плаках...Темите на Тъжна мама във форума са ми убягнали...В историята на момичето познах себе си-е, болницата е в малък град, времето е преди 16 години,моето раждане не беше 40 часа...Но и моето момиченце беше изхвърлено като биологичен отпадък...И мен седмици ме сочеха с пръст като местната забележителност-"онази с фетус мортус-а"...Болката ми беше нечовешка, исках да умра,защото отделно от това съпругът ми, вместо да е съпричастен с мен, под предлог,че има неотложна работа, точно в онези дни ме остави сама...

# 10
  • Мнения: 3 634
Момичета, струва ми се, че тази тема не й е тук мястото. Има доста бременни из Клюкарника, а заглавието е подвеждащо.
Не ме разбирайте погрешно, моля!  Peace

# 11
  • Мнения: 3 411
Гледах, плаках, думите ѝ още кънтят в ума ми. с какво тази красива и интелигентна жена е заслужила толкова болка?  Sad дано има успех в борбата, която е подела. най- вече и пожелавам да си гушне живо и здраво бебче!

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
И като съм бременна да не съм като щрауса? По-добре информирана, отколкото с идиотска усмивка и наивност.

Темата е много важна и много страшна, заглавието подвежда и малко хора ще я видят.

Моите искрени съчувствия и съпричастност към трагедията на това момиче и многото други такива, които, за съжаление, се случват ежедневно в Родината. И от всичко, най-лошото е вкоравяването и оскотяването.

# 13
  • Мнения: 1 992
А с какво покриването на темата и запращането и в съответния форум(предполагам това имаш предвид  под "не е за тук") ще помогне на бременните?

# 14
  • Мнения: 3 634
Който разбрал, разбрал! Останалите могат да съскат на лични!
Отвратително е как и в такива теми някои хора намират място за егото си.


Искренно се надявам майката да получи подкрепата, за която моли в нейната тема.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт