Чанти на GABOL.

  • 5 670
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Добро утро на всички!
Много харесвам чанти на GABOL. От онези мънички, тип "за телефон и ключовете".
В нашия квартал има едно магазинче ,където освен детски чанти и раници има и модели за възрастни, но много малко .
Случайно си заговорихме със собственика и той ми показа каталога на тази фирма ShockedЕдна дебела"книга" ,сигурно на 200 страници !!!!!!!!!!
Основно неща за възрастни.Спортно-елегантни чанти,точно както харесвам: от плат, комбинация плат+кожа.Имаше невероятни неща.Точно по моя вкус.
Попитах човека, защо тук не се продават тези модели.Той ми отговори, че излизат много скъпо,по скъпо от чанти от естествена кожа.
Много жалко.
Не знам защо ,но последно време точно такива чанти търся, от плат или от плат и кожа.Чантите от естествена кожа страшно обичам,но за сегашният ми стил като че ли по подходящи чанти от плат.
............
Въпросът ми :
къде в София има чанти на тази фирма? Имам предвид по голям избор? Защото по принцип ги има практически във всички магазини за чанти.
п.с. Скоро видях в метрото едно момиче с чантата като от каталога.Първо просто харесах чантата/тогава търсих щоколадово-кафява чанта от плат, а нейната беше точно такава Laughing/, после видях че е на Габол..........Трябваше да я попитам направо, но ми беше неудобно Wink

# 1
  • гр.София
  • Мнения: 4 151
 В подлеза на бул. България и бул Гоце Делчев (кръстовището) има голяма книжарница-пълна е с техни неща.
 
 Айде да добавя,че са ученически. Но може да има и дамски.

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 09:10 от blanc

# 2
  • Мнения: 199
В подлеза на бул. България и бул Гоце Делчев (кръстовището) има голяма книжарница-пълна е с техни неща.
 
 Айде да добавя,че са ученически. Но може да има и дамски.
Благодаря!  bouquetЩе проверя там!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз купих на Алекс детски комплект чанта+чанта - несесер на Габол и съм мн. доволна.
В Красна поляна е магазина, но няма избор Tired

# 4
  • Мнения: 494
Вносител на Gabol е фирма Фистокомерс, имат мострена зала в Дружба в бизнес център Глобал индустри и до колкото знам продават на дребно. За съжаление и те не внасят всичко от каталога, може би ако уговориш конкретната чанта, ще ти я доставят.

# 5
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
За чанти от такъв тип ли става дума?


Ако е така, виж в ДаНет: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=189&products_id=4722

Общи условия

Активация на акаунт