Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 авг. 2005, 14:11 ч.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!!!

• 810
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
Много благодаря на всички за подкрепата и добрите думи, когато бях наплашена и панирана от предстоящото раждана, особено от мисълта за секцио.
Днес бях на консултация в Св. София при др.Савова. Погледна ме на видеозона и каза, че ще си имам голям МЪЖ!!!  newsm44
Освен това аз й казах, че не искам секцио, а да родя нормално и тя каза, че може. И без това сина ми го родих 4,200кг. и 54см. За всеки случай написа на една бележка, че бебето е около 4кг., така че да имат готовност за секцио, когато започна да раждам.
Бебчо иначе е добре, водата е чиста, плацентата е ОК и съответно настроението ми е СУПЕР! newsm68 
Освен това съм с контракции. Още на видеозона др.Савова ми каза "Ама ти си с контракции. Не те ли боли?"  Ма как ще ме боли??? Нали съм се втренчила в монитора и гледам на мама големия мъж как се върти и закача.
Баткото е много щастлив, че ще си има братче, а тати ще си има двама сина!
Досадих ви май! Съжалявам smile3555
Просто исках да споделя и радостта си с вас, а не само страховете и черните си мисли!
Благодаря ви още веднъж!!! newsm51

Поздрави
Лора Г.

# 1
  • Варна
Браво! Много хубава новина! Радвам се за теб! Дано всичко мине благополучно и скоро ни се похвалиш с големия хубав мъж! Grinning

# 2
  • София
Хайде, ще стискаме палци за едно здраво и хубаво момченце. И дано да не стигаш до секцио, щом не искаш, но дори и да трябва, ще го преживееш - я ни виж нас!!!

# 3
  • София
Радвам се за теб! Всичко се е наредило, както го искаше  Grinning

Леко, бързо и безпроблемно ражадне ти желая!
И да не забравиш да се похвалиш, когато малкия-голям мъж се появи на белия свят Wink

# 4
  • Burgas
Леко и безпроблемно раждане ти пожелавам!  bouquet

# 5
Браво на теб.Само ей такива хубави неща да се чуват.Много се радвам,че всичко е наред и стискам палци нещата да станат така както ти искаш.  bouquet

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
Много се радвам, че всичко ри вас е наред. Желая ти в най-скоро време да гушкаш големия-малък мъж   baby_neutral  bouquet  bouquet  bouquet
Леко и безпроблемно раждане  Praynig.

# 7
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
Браво Wink!Ей ,такава  Laughingусмихната те искам!Леко раждане и скоро да се похвалиш с малкият/голям мъж!  bouquet

# 8
  • Севлиево
 Praynig
Ще стискам палци всичко да мине добре и скоро да гушнеш бебчо!

# 9
  • София
Леко и бързо раждане! И ще чакаме в най-скоро време пак да се похвалиш!  stork-boy

# 10
  • Варна
супер  newsm10 браво  smile3501и после подробно всичко да ракажеш stork-boy

# 11
  • РусЙе
Ето това се казват хубави новини smile3521
пожелавам ти леко и безпроблемно раждане newsm53

# 12
  • София
Браво ,радвам се за теб!Стискам палци да е нормално раждане!  (малкия ми се роди 4365-нормално!) 
  bouquet   bouquet   bouquet

# 13
  • Sofia
И на мен д-р Савова ми води бремеността и близо 2 седмици преди да родя ми слуша тоновете и ми каза, че имам контракции и дали ме боли! Да ама не!
И така след 10 дни с 4 см разркитие и без болки ме приеха и ми помогнаха с хапченце! Така че не се хващай, а се радвай на последните по-спокойни дни и ти желая леко раждане и да гушнеш най-красивото и здраво мъжле на света!  Laughing

# 14
  • Русе
Страхотна новина.

Леко раждане, дано не се наложи секцио.  Praynig

П.П. Ти на кое име се спря, от анкетата, която беше пуснала преди време?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт