"Слънце пролетно изгря, в Разград цъфнаха цветя!"

  • 13 338
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 104
Хайде и от мен привет за днеска. След вчерашната разходка и качването на големия баир до Орел днеска направо тайничко се радвам че не става за излизане. Мнооого ме мързи. Но утре се очаква хубаво време и може да идем на разходка в Русе Simple Smile))
Танче не мога да ти помогна с ножицата мила. Нямам такава.

# 76
  • Мнения: 281
Танче,за кога ти трябва ножицата? Проблемът е, че сме на гости на свеки (то вкъщи интернет няма още) Simple Smile, но може би към края на седмицата ще сме си вече у нас. Ножицата не е голяма, от един комплект за декориране на големия ми син. Ако не ти е много спешно ми дай телефон да ти се обадя като се приберем.
Я кажете сега какви шегички извъртяхте на днешния ден? hahaha

# 77
  • Разград
  • Мнения: 2 102
no_va, благодаря ти, но с Бен се уговорихме утре да ми даде нейната.
Аз знам, обаче че сте на гости.  Laughing

Аз все още не съм се пошегувала с никого.

П.п. Честито за линийката!  bouquet

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 18:34 от tania2007

# 78
  • Мнения: 2
здравейте и от мен за днес времето не е много добро но все пак ние с Ивето бяхме навън.
Но вие днес пак сее губите само Тазнчето е писала днес повечко браво Танче ти си влизала най много.
Аз имам едно питане някой може ли  да ми каже откаде да си купя машинка за премахване на топчета от дрехите знам че има но и идея си нямам от каде мога да я купя newsm78
Честито и от мен на no_va

# 79
  • Разград
  • Мнения: 3 110
здравейте и от мен за днес времето не е много добро но все пак ние с Ивето бяхме навън.
Но вие днес пак сее губите само Тазнчето е писала днес повечко браво Танче ти си влизала най много.
Аз имам едно питане някой може ли  да ми каже откаде да си купя машинка за премахване на топчета от дрехите знам че има но и идея си нямам от каде мога да я купя newsm78
Честито и от мен на no_va


Мъжо по Ново година купи такова нещо,много сме доволни.
Сега ми обясни от къде.Магазина се намира там,където преди беше донаборната комисия,на кръстовището преди Сити центъра,но от горната страна.Едната половина на помещението било мебелен магазин.Другата половина е за шевни машини.От вън се виждало,каза мъж ми.

# 80
  • Мнения: 2
Благодаря ти макс мама още утре ще отида да видя.  bouquet

# 81
  • Разград
  • Мнения: 518
Добро утро!
Тъй като съм първа ще сервирам по едно кафе



Днес май пак няма да има разходки  Sad
Честита лентичка на Но-Ва, лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала  Hug
Спокоен ден ви желая  bouquet!

# 82
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добро утро!

Зори, Благодаря за кафето Hug

Влизам само да кажа -

ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА на Плами и Томи   bouquet   bouquet   bouquet




и

Честита лентичка на Но_ва! Лека и безпроблемна бременност!  bouquet 


Спорен ден на всички.

# 83
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро и от мен!  Hug
Зори, мерси за кафенцето!  Heart Eyes
Днес наистина пак е мрачно и студено май! Ех да се оправя това време и да хукваме по разходки!
Честита лентичка и тук на Иринка, ама аз знаех отпреди!  Grinning
Честита 10 месечинка на Томи и Плами! Да са живи и здрави и винаги толкова непослушни!

Желая ви ползотворен ден!   bouquet

# 84
  • Разград
  • Мнения: 518
Благодаря ви момичета, аз за момент бях изключила  Embarassed
Почерпете се здравето на дечицата  Hug

# 85
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте Hug
Зори,да са ти живи и здрави дечицата,много да те радват.
Но ва,честита лентичка.Лека и безпроблемна и от мен.

# 86
  • Мнения: 104
Добро утро. Зори мерси за кафето. Честита месечинка на малките сладури. Да растат здрави и щастливи деца.

Но ва  честито   bouquet Желая ти лека бременност и едно здраво бебенце на края. 

Днес е мрачно но не ми се вижда да е студено.  Thinking  Дано следобед се поизясни и да можем да излезем малко.

# 87
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро и от мен!  Hug

Честита месечинка на Плами и Томи!


Честита месечинка /на патерица/ на Вики!

Аз днес наобяд ще изпратя Илиян на гости при майка ми. Дано само да не вали, де. Така ще остана само с един палавник, че както съм сама не ми е никак лесно.

Хайде, до по-късно! Лек ден!

# 88
  • Мнения: 104
Танче като преснимаш днека маските трябва да се срещнем да ги взема да ги направя че няма време. Може да се видим утре, че го дават вече слънчево. Илето да си поиграе наволя при баба  Hug   И мерси че се сети за Вики   bouquet 

# 89
  • Мнения: 23
Здравейте и от  мен.
zornica_t благодаря за кафето и почерпката.

Честита месечинка на Томи и Плами.

Но ва честито.Желая ти лека бременност.

Общи условия

Активация на акаунт