Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

И аз не знам къде...

Та това ми е въпроса!
За Лактана ми казаха, че имала парченца плодове вътре и не всички деца я харесват. Хип малкия е пил, но 1 и за кратко, защото повръщаше, но му хареса. Хвалеха ми Селиа, но вижте пък какво прочетох:

Селиа 3 - над 1 годинка
подробно съдържание

Състав: малтодекстрин, обезмаслено мляко, растителни масла (палмово, рапично, соево), сладка млечна суроватка, глюкоза, фруктоза, минерали, лецитин, витамини, ванилин, холин хлорид, инозитол, пробиотици (Бифидубактериум Вb12 ТМ).

Тези растителни масла май ме притесняват  newsm78!

Цитирай

Белгия/София

Лактaна няма парченца плодове, разбира се  35

И трите са хубави  Peace

А пък за тройки по принцип не виждам повод за тема и за притеснения изобщо Smile
Цитирай

София

Плодовете в Лактана 3 са като миниатюрни люспички.
И трите млека са добри, не виждам проблем детето да ги пробва всичките и да си избере кое точно Smile.
Цитирай

Аз давам Хипп3 защото е по гъсто като мляко иначе преди това дъщеря ми пиеше Лактана.Селия така и не съм и давала защото около нас не продават
Цитирай

София

И трите млека са хубави, общо взето ако до сега не си давала някое от тях, взимай, което решиш. Отговорите ще са най-различни.
Аз давах от розовия ХИП до 11-ия месец, защото от тройката се запече, а и не ми допада наличието на флуорид в него.
Цитирай

София

И трите млека са хубави, общо взето ако до сега не си давала някое от тях, взимай, което решиш. Отговорите ще са най-различни.
Аз давах от розовия ХИП до 11-ия месец, защото от тройката се запече, а и не ми допада наличието на флуорид в него.
Флуорид, но далеч в по-малко количество има и в Лактана.
Цитирай

В райската градина

Ние сме на Лактаната - в началото се мръщеше, но аз упорито не купих друго и от немайкъде си го хапва вече с кеф. Определено има малки плодови люспички и за това мляко си трябва шише с по-голяма дупка.
Цитирай

София

Лактaна няма парченца плодове, разбира се  35

И трите са хубави  Peace

А пък за тройки по принцип не виждам повод за тема и за притеснения изобщо Smile

Лактана БИО  Peace
Плодовете, които са в тройката са също БИО и не са парченца а почти като прах и вкусът на млякото е страхотен
Цитирай

И аз не знам къде...

Е, Лактаната не му хареса  Shocked! Сега го пия аз с нес кафе  35! Ще пробвам Хип и ако и него не хареса ще има да си пия мляко с пробиотици ........... Whistling
Цитирай

Стара Загора

hahaha
Цитирай

смешно ама и аз въргалям из къщи половин кутия лактана, единица, и се чудя какво да я правя
Цитирай

София

И аз давам Лактана 3 - минахме през 1 и 2 и малката винаги я е харесвала, даже и до сега имаме периоди често само на мляко.  Rolling Eyes Друго може да не яде, но мляко не отказва.  Mr. Green

И един съвет за майките, които се чудят какво да я правят непотребната Лактана. Като търсих за първи път Лактана и всички аптеки около нас обиколих и в една от тях аптекарката ми каза, че много хубав течен шоколад ставало точно с това мляко.  Wink Пробвайте, ако искате.  Laughing
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

От самото начало синът ми е на Хипп-розов с пробиотици.Не сме имали проблеми.Още пие АМ-то си .В момента сме на Хипп3 Peace
Цитирай

Варна

Моята дъщеря от Лактана се запичаше, сега давам розов Хипп и няма проблем, а това Селия не съм го виждала и нямам мнение за него
Цитирай

София

Ние сме с Хип3, обаче забелязах, че яде по около 180 гр от него, а от 2-ката ядеше по 220, но 3-ката е по-гъста и сигурно се наяжда от 180 гр  newsm78
Като казавам НИЕ и аз го пия-слагам си сутрин в кафето по 1 лъжичка и много ми харесва Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора