Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

БГ-изток

Много ми хареса как е подстригана Лепа Брена на уастието си в Мюзик айдъл преди дни,но не мога да открия снимка в нета.Ако може някой да намери,ще съм благодарна. Crying or Very sad Rolling Eyes
Цитирай

Острова на изкушението

Цитирай

БГ-изток

Аууу,мерси,къде го намери,никога няма да се науча да търся разни снимки в нета...
Цитирай

Острова на изкушението

В google
Цитирай

Ст.Загора

На мен не ми харесва. Винаги съм предпочитала дългите коси.
Цитирай
На мен не ми харесва. Винаги съм предпочитала дългите коси.

И аз така Wink
Цитирай

БГ-изток

След определена възраст жената трябва да носи къса коса. Къси коси се носят от жени със стил.не че аз съм с къса де...
Цитирай

Чак пък да трябва. Tired Кой го казва?
Цитирай

Бургас

След определена възраст жената трябва да носи къса коса. Къси коси се носят от жени със стил.не че аз съм с къса де...

Ами то късото не на всеки отива,пък и противно на това твърдение мога да кажа,че от доста фризьори съм чувала точно обратното.Дължината трябва да бъде средна или под къса много често имат предвид скривайки лицето и ушите и дори до раменете някъде .За да се прикрият неравностите по кожата както на лицето така и на врата. Да не звучи прекалено грубо бръчки. Rolling Eyes
Цитирай

София

А това изглежда е фризьора й  Peace

И още една снимка, където ми хареса:

Хубаво е, че с такава къса прическа, има най-различни варианти на оформяне.Ето по-рошав  Mr. Green

Прави сте, че късите коси не са за всеки... например аз, колкото и да имам желание за такава драстична промяна, опасявам се, че резултатите ще са плачевни  ooooh!
Цитирай

Много ме кефи косата и. За жалост късата коса не отива на всякакви лица. Аз примерно имам бузки и кръгло лице и късо не ми отива, защото ме прави дебела Very Happy
Цитирай

Благоевград

да,много и отива  Crazy
Цитирай

Nottingham

Видях Лепа Брена и се "залепих" за темата! Много й отива новата прическа, ама аз съм пристрастна-фенка съм й.
Цитирай

София

Она е била лепа, сага е само брена  35
Цитирай

35  35  35 Да, но в интерес на истината тази прическа я подмладява.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора