Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

варна

Predi sedmica razbrah 4e sam bremenna no polu4avam silni bolki v qi4nicite normalno li e molqvi kajete mi?
Цитирай

А защо не се обадиш на лекаря си?Ако все още не си ходила на гинеколог,е време да го направиш.Аз не съм имала такива болки.
Нищо не разбрах от анкетата newsm78
Цитирай

Защо не се обадиш на гинекологът си за свое успокоение?Не разбирам анкетата за кокво е? newsm78   Моляте, пиши на кирилица!
Цитирай

Варна

Нещо не схванах защо има анкета!Да аз съм имала на датата която трябваше да ми идва,но ми казаха,че е нормално.
Цитирай

София

И аз не схванах анкетата Thinking. по принцип до към третия месец имах болки в яйчниците,но лекарката ми казваше,че можело.
Най добре отиди на лекар,не знам какво друго да те посъветвам.
Успех
Цитирай

едно иглу в Лапландия

Щом имаш силни болки се обърни към лекаря си, веднага. Не съм имала такива болки.
Цитирай

Трябва да се консултираш. Да не е извънматочна бременост  newsm78
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Анкетата и аз не я разбрах Thinking
Имах такива болки,пиех Нош па.Но за по сигурно се консултирай с лекар.
Цитирай

Бургас

Аз имах болки в началото, но чак пък силни не са били.По-скоро като менструални - в корема и кръста.
Както са ти казали - попитай гинеколога си.
Цитирай

София

Обади се на гинекологът ти. Анкетата не я разбрах.
Цитирай

варна

Извиняваи те но се обарках с анкетата,да ходих на лекар каза ми 4е е нормално но болките са силни4ки и на моменти исках да видя дали някои е имал подобен проблем.Благодаря за отделеното време...............
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Щом лекаря ти е казал,че всичко е наред не се притеснявай.
При мен бяха силни и то до края на 3-я месец.
Успех и лека бременност.
Цитирай

В началото имах режещи болки все едно ще ми идва цикъла но лекарката ми ми каза че е нормално.Консултирай се най добре с лекар защото при всеки е различно.
Цитирай

Sofia

И в двата яйчника ли?
Цитирай

Бургас

В началото на два пъти получих силни болки в яйчниците. Даже помислих, че всичко  приключило, бяха два поредни дни, за не-почвече от 10-15 мин, напомняше на предвещаващи цикъл. Доки ми обясни, че било от загнездването, били на два пъти, защото ми обясняваше нещо специфично, но забравих вече.
Дано при теб да е това.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора