Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,
познат ми предлага чисто нова MIDEA WQP8-9205 SILVER за смешни пари. т.к. наистина имам нужда от съдомиална съм доста изкушена. Знам че има доста по добри и качествени съдомиални, но в момента за съжаление нямам възможност да си взема нещо по..... та се чудя да взема или не newsm78

Моля тези които имат опит с Мидеа да споделят Smile
Благодаря предварително   bouquet
Цитирай

Ст.Загора

2-години не точно същия модел но е перфектна .Пак е силвър и електронин програматор
Цитирай

И аз съм с Мидеа но и аз с друг модел повече от 2 години и съм доволна.
Цитирай

Разлог

купих си същата, но ще ми монтират кухнята идната събота и така и не съм я ползвала, все още е опакована , надявам се да си струва....
ее аз съм я купила вече, ама ако някои има какво да сподели......
Цитирай

Бургас-Созопол

аз имам Midea WQP8-9337,много съм доволна.въпросния модел който ти предлагат струва 400лв по принцип,всяка  по ниска цена е супер
Цитирай

ех супер Smile
а да ви попитам миете ли в нея тави и тенджери  Embarassed че спорим с мъжа ми тук, той иска друга но аз като съм решила че това ще е ..............
Цитирай

Бургас-Созопол

аз да си призная-не,защото ми заемат цялата долна кошница.при положение че там ще побера един тон други съдове.една тава или една тенджера не ми е проблем да измия на ръка.моя приятелка обаче има преден на моя модел Мидеа и мие всичко в нея
Цитирай

Пловдив

.
Цитирай

София

И аз имам Мидея -MIDEA WQP12. Ползвам я от две години /Боже, как лети времето!/ и нямам забележки. Моята е инокс, с ел. дисплей и 7 програми, за 12 комплекта. Доволна съм. Предишната ми беше Канди, на вилата е Бош, не намирам съществена разлика между трите в качеството на миене.
Цитирай

Здравейте,
благодаря за информацията  Smile
ориентирах се долу горе какво е от значение при съдомиалните Smile Ако модела притежава поне 70градуса Т за миене ще я взема пък ако не става след време ще я сменя Smile
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

колко смешни?
Защото машина наистина е боклук (понеже сега всички, дето я имат ще скочат, да им кажа, че не познават вътреността на изделието, нито фабрично кофти разположения му ниворегулатор).
Цитирай

Разлог

вече ми монтираха съдомиалната (MIDEA WQP8-9205  ) , та да попитам КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД КАТО СПРЕ СЪОТВЕТНАТА ПРОГРАМА ИЗВАЖДАТЕ ПРИБОРИТЕ????
И КОЯ ПРОГРАМКА НАИ-ЧЕСТО ПОЛЗВАТЕ??
Цитирай

кв.Изток

Вадя приборите горе долу 30мин.след края на програмата.
Моята миялна не е Мидея, но най-често ползвам нормалната програма и едночасовата.
Цитирай

и аз ги вадя след 30 мин
и най-често ползвам нормалната програма която е 1ч и 50мин
пускам я през нощта
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.