Отзиви за MIDEA WQP8-9205 SILVER?

  • 4 357
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 195
Здравейте,
познат ми предлага чисто нова MIDEA WQP8-9205 SILVER за смешни пари. т.к. наистина имам нужда от съдомиална съм доста изкушена. Знам че има доста по добри и качествени съдомиални, но в момента за съжаление нямам възможност да си взема нещо по..... та се чудя да взема или не newsm78

Моля тези които имат опит с Мидеа да споделят Simple Smile
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 74
2-години не точно същия модел но е перфектна .Пак е силвър и електронин програматор

# 2
  • Мнения: 2 068
И аз съм с Мидеа но и аз с друг модел повече от 2 години и съм доволна.

# 3
  • Мнения: 77
  купих си същата, но ще ми монтират кухнята идната събота и така и не съм я ползвала, все още е опакована , надявам се да си струва....
ее аз съм я купила вече, ама ако някои има какво да сподели......

# 4
  • Мнения: 721
 аз имам Midea WQP8-9337,много съм доволна.въпросния модел който ти предлагат струва 400лв по принцип,всяка  по ниска цена е супер

# 5
  • Мнения: 1 195
ех супер Simple Smile
а да ви попитам миете ли в нея тави и тенджери  Embarassed че спорим с мъжа ми тук, той иска друга но аз като съм решила че това ще е ..............

# 6
  • Мнения: 721
аз да си призная-не,защото ми заемат цялата долна кошница.при положение че там ще побера един тон други съдове.една тава или една тенджера не ми е проблем да измия на ръка.моя приятелка обаче има преден на моя модел Мидеа и мие всичко в нея

# 7
# 8
  • Мнения: 8 999
И аз имам Мидея -MIDEA WQP12. Ползвам я от две години /Боже, как лети времето!/ и нямам забележки. Моята е инокс, с ел. дисплей и 7 програми, за 12 комплекта. Доволна съм. Предишната ми беше Канди, на вилата е Бош, не намирам съществена разлика между трите в качеството на миене.

# 9
  • Мнения: 1 195
Здравейте,
благодаря за информацията  Simple Smile
ориентирах се долу горе какво е от значение при съдомиалните Simple Smile Ако модела притежава поне 70градуса Т за миене ще я взема пък ако не става след време ще я сменя Simple Smile

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

колко смешни?
Защото машина наистина е боклук (понеже сега всички, дето я имат ще скочат, да им кажа, че не познават вътреността на изделието, нито фабрично кофти разположения му ниворегулатор).

# 11
  • Мнения: 77
 вече ми монтираха съдомиалната (MIDEA WQP8-9205  ) , та да попитам КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД КАТО СПРЕ СЪОТВЕТНАТА ПРОГРАМА ИЗВАЖДАТЕ ПРИБОРИТЕ????
И КОЯ ПРОГРАМКА НАИ-ЧЕСТО ПОЛЗВАТЕ??

# 12
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Вадя приборите горе долу 30мин.след края на програмата.
Моята миялна не е Мидея, но най-често ползвам нормалната програма и едночасовата.

# 13
  • Мнения: 2 068
и аз ги вадя след 30 мин
и най-често ползвам нормалната програма която е 1ч и 50мин
пускам я през нощта

Общи условия

Активация на акаунт