DE е тема 119?

  • 11 006
  • 299
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959
Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана
90та немска- Щъркелово гнездо
Вечи, Гери, Петка напънете и бебетата най-после покажете ДЕ 91
Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!
93 DE. Ахтунг х 3! Неразположените вън, битте!
94та немска тема
95 немски хакерки чакат разрешително за работа
96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.
97 DE: Колкото повече - толкова повече!
98DE: Така ли, дете мое? Така, така!
99 DE: 99 балона
DE. Тема 100
101 DEлматинки
102ра немска тема
103 ДЕ - трети Адвент:със сладки се захранваме, но и синигери изхранваме
104та немска: Гер ап У, гер ап У 
105 ДЕ> немската дружина смело престъпи в новата година
106 минути в НЕМСКОТО добре балансирано Wii Fit общество 
107 DE: Крапфени нагъваме и за почивки умуваме 
108 DE или голямото дебнене на самолетни билети и почивки
109 плаката да провесим на стената - Майчунгели в Германия
110 DE или как се посреща Валентин с Трифоново вино 
111 Немска>изтупайте костюмите от прахта и нафталина - Фашинг идва и тази година
112 немска чета - маските сваляме и Баба Марта поздравяваме
113 DE: Третомартенска седянка
114 немска тема> хляб и зрелища по (МГ)Мърморански
115 DE: Вече нямаме право да бъдем слаби - мъжки момичета сме, а не жени
116 немска тема> крокодили - вносни и наши!
117 Deutschland: Ветрове гонят ни през немските клади ееее-еее-ееее
118 DE: Голямото Разчепкване

Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 


Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, *Веси*, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche, Сбъдваща мечти, ~Бубето~ , Iva_T, mayarm02, Малката Госпожица Мърморана


Ако някой иска да бъде  влкючен в списъка да пусне едно лично съобщение на surfline.


# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Относително нагло е от моя страна да пускам темата, но сърфлайн я няма от петък. После може да си я пусне тя, ако иска. Simple Smile

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Еее разгеле някой да се престраши да пусне темата..

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми... Тя щото сърфлайн... Писах да отключат старата тема за да пусна линк към тази, че аз лично обикновено гледам само Нови отговори...

# 4
  • Мнения: X
Мърмор, започна ли да правиш графика? Wink

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не съм, но си имам лист, химикал и голям куфар. Simple Smile Тъкмо попаднах на едно парфюмче, което ползвах последния път като бях в Германия, бях го забутала някъде и тотално забравила за него, и нали знаете как миризмите връщат спомени повече от всичко друго, голям кеф. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 329
Най-накрая и аз да успея да се добера до темата. Миналата я пропуснах Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 685
Здравейте и от мен.
Ние вчера направихме една малка среща със СМГ по междуселски  Grinning. Децата поиграха, а и ние си поговорихме.

# 8
  • Мнения: 1 584
ние май сме успели трите пак да докопаме някакъв вирус Confused Ясмин вчера беше с повръщане, днес ние с Ноеми Cry

# 9
  • Мнения: 1 049
Хоп и аз тук докато не е свьршила и тази тема.  Wink

Този вирус с поврьщането и ние го изкарахме преди две седмици, ужас.  ooooh! Сега пьк на малката й излязло нещо на езика и нищо не ще да яде. Иначе е добре, ама предполагам като лапа в яслата боклуци от земята и й излизат такива работи. Мине не мине ден и все по нещо ново... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 7 605
Направо ме плаШите с тоzи вирус. Милена нали тръгва на ДГ таzи седмица и съм в о4акване......  Crazy Окото й между другото е добре, ниЩо му няма  Grinning

СноЩи сънувах 4е съм на гости у Мамунката в новата къЩа, която беШе по скоро zамък, огроооомна. Там беШе и ШоШи и си уговорихме с нея да се приберем zаедно с У бана, но тя иz4еzна и аz не zнаех пътя до У бана  Crazy

# 11
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Днес ако знаете свършила съм домашна работа развняваща се за една година напред, кво ми става, нещо днес съм се разфучала  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 1 768
Сърфи,как се казваше този ден в детската градина,в който родителите един ден наблюдават детето си?  Peace

Мерси предварително.  Hug

# 13
  • Мнения: 11 306
Водих големите на кино. Искаха да гледат Принцеса Лилифе и платиха от джобните си.
Сега си трия зъбите като бясно куче (от пуканките) и ме е страх да не направя диабет (от розовите картинки на филма) Crazy

# 14
  • Мнения: 2 907
А при нас е ад. Полиция, милитери разни, CIA, тайни служби - на всеки метър. Вървят между простосмъртните с оръжия и те гледат право в очите като кобра. Утре ще трябва да ида до кметството за да взема 3 баджа, с които ще сме длъжни да циркулираме два часа в деня, включително и детето ще трябва да е с бадж. Сиреч ако е без, става опастност за Обама или за някой от другите натовци. Суетни псета!

Общи условия

Активация на акаунт