Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Плевен
Здравейте момичета.Аз съм малко притеснена от мойте изследвания и се чудя какво ще ми правят?Но докато ми дойде реда да ида в клиниката ще се побъркам,ще ходя чак др седмица,защото тогава ще станат и генетичните изследвания а от клиниката ми казаха като станат генетичните тогава ще се срещна пак с доц. Конова.Моля ви ако някой може да ми каже за какво да се подготвя,защото вече се побърквам.Благодаря ви предварително!!!

Анти-кардиолипин IgG   5.21 (-)   (N<10, Low pos. 10-20,
Med. pos. 20-80, High>80)      
Анти-кардиолипин IgM   7.06 (-)   (N<10, Low pos. 10-20,
Med. pos. 20-80, High>80)      
Aнти-β2GPI - IgG, IgA, IgM   0.41 (-)   (Cut off 0.828)   

Тирeотропен хормон (TSH)   1.07   (0.34 - 2.5 μIU/ml)      
Анти-тиреоглобулин (ТАТ)       85.50 (+)   (N<75, Low pos. 75-100 Pos.>100      
Анти-ТРО (МАТ)      18.45 (-)   (N<40, Low pos. 40 - 100,   Pos.>100)   

Общи Т-лимфоцити   СD3+   70.79%   67 – 76   

Субпопулация  NK-клетки   CD3-CD16+56+   11.76%   2 - 11   

Дали ще ми правят и на мен вливания,и колко време ще отнеме докато започнем пак бебеправенето или тези вливания не пречат,защото вече сме в застой а много искаме бебче.

# 1
  • В мечтите
Имаш завишен ТАТ, направи ехография на щитовидната жлеза, за да видите има ли изменения в структурата.
НК клетките са съвсем леко завишени, Т-лимфоцитите са в норма - обикновено са под нормата при завишени НК. Аз бих повторила НК клетките.
Вливанията не пречат на бебеправенето, напротив, подпомагат го!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт