«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 191 отговора

Sofia

ћнени€: 581
ако има ползващи услугите им - мол€ за мнение за качеството на телевизи€ и интернет
÷итирай

—офи€

ћнени€: 150
јз съм на Ќет-1 на пакет с кабелна и »нтернет!» съм доволна засега, за 4 месеца не съм имала прекъсване или проблеми!«а сравнение досега съм била на Megalan i Cabletel.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 581
благодар€ за мнението - ние сме се насочили към техните услуги защото пакета им е добър като цена но се чудехме за качеството - още веднъж  bouquet
÷итирай

ћнени€: 16
¬ключихте ли се към Ќет1?  ажете как е, доволни ли сте? „е ми писна от ти€ ≈вроком и мисл€ да ги смен€м.
÷итирай

на 6 ет..под звездите

ћнени€: 2 194
јз съм с т€х от октомври 2008..
ƒоволна съм, макар и често да се случват прекъсвани€..(предполагам заради конкуренци€та)
»наче са много любезни и бързо реагиращи..
÷итирай

ћнени€: 13
— NET1 сме от 6-7 месеца - кабелна + интернет.  абелната, сравнена с тази на ≈вроком /преди б€хме с т€х/ е с по-лошо качество, но като ц€ло си заслужава. »маше н€какви кратки прекъсвани€ по едно време, но за сметка на това намалиха таксата за съответни€ месец почти на половина:D
÷итирай

ѕрез девет форума в десети

ћнени€: 5 176

ƒоволна съм, макар и често да се случват прекъсвани€..(предполагам заради конкуренци€та)

» какво общо има конкуренци€та с прекъсвани€та? –еже им кабелите ли, какво?  Thinking
÷итирай

—офи€

ћнени€: 741
«вучи добре, ще ги провер€. ј дали имат разлика в цената, ако имаме 2 или повече телевизора?
÷итирай

ћнени€: 13
ј дали имат разлика в цената, ако имаме 2 или повече телевизора?
Ќе
÷итирай

софи€

ћнени€: 2 138
» ние сме към NET1 и сме доволни.»нтернета изчезва
от време на време,но за кратко.
÷итирай

Ќе, ц€ла вселена...

ћнени€: 2 143
Някой може ли да ми обясни каква скорост е това 15 Mbps / 5 Mbps на най-ниския им план.
Като сложа мишката на мониторчетата долу в лентата, които показват връзката с интернет ми пише " Скорост 100.0 Мбит/с". Какво е Mbps?
Аз съм на Мегалан, но и те съвсем скоро ще пускат цифрова телевизия и пакети. Thinking
« ѕоследна редакци€: вт, 30 юни 2009, 19:44 от Ѕижy »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 589
Ќие сменихме ≈вроком с Ќет 1. ÷ената на Ќет 1 е много по добра, но има моменти, в които »нтернета е слаб, също така ми се струва, че €ко кешират.  ато ц€ло сме доволни засега, качество - цена си заслужава.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 673
» ние сменихме ≈вроком с Ќет1 заради по-добрата оферта.
 ато ц€ло сме доволни.
÷итирай

ћнени€: 214
 акво е Mbps?

Mbps stands for millions of bits per second or megabits per second and is a measure of bandwidth (the total information flow over a given time) on a telecommunications medium. Depending on the medium and the transmission method, bandwidth is also sometimes measured in the Kbps (thousands of bits or kilobits per second) range or the Gbps (billions of bits or gigabits per second) range.

A megabit is a million binary pulses, or 1,000,000 (that is, 106) pulses (or "bits"). For example, a U.S. phone company T-carrier system line is said to sustain a data rate of 1.544 megabits per second. Megabits per second is usually shortened to Mbps.

Ќакратко - единица за измерване на преминалата информаци€ през даден информационен канал в секунда. 1 ћbps означава че за една секунда са се предали милион бита информаци€ по този канал.
÷итирай

Ќе, ц€ла вселена...

ћнени€: 2 143
Ќакратко - единица за измерване на преминалата информаци€ през даден информационен канал в секунда. 1 ћbps означава че за една секунда са се предали милион бита информаци€ по този канал.
ћерси, Ѕоре! ќт другото нищо не разбрах. Laughing ћисълта ми беше, по€в€ващата се мо€ скорост 100.0 ћбит/с, на каква в другите единици отговар€ и съответно да си направ€ сметката тези параметри в кой ценови план са и дали ме устройват.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 191 отговора