Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Бенсън, ама кааааак?!
Разбира се, че се обсъждат, дори най-вече, клюки и новини.
Те са ясни.
Дилемата е точно кои книги кога да се обсъджат Hug

Аз съм писала в правилата единственото за новини и снимки - ако може снимките (макар и в допустимите размери) да са предимно линкове, а новините - поне в близките 2 страници да се погледне дали не са пускани.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 00:21 от Dеничка

# 16
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
За Бела Джейкъб се явява спасителният пристан, разсейва се с него, живее ден за ден и той просто й помага, макар и за него стремежът да е да станат best friends with benefits. Отломката в морето, кладенеца в пустинята, нещо такова.Единственото нещо, което е било специално, необикновено в живота й я напуска, до преди тя се е стараела да е незабележима и доста добре се е справяла, но вече е видяла какво е да си тотално отдаден, да живееш за някого и това да е смисълът ти. Аз самата изпитах физическа болка от думите на Едуард, все едно аз се разкъсах на парчета, и аз присвивах ръце към гърдите като нея.
Ако аз бях Бела - щяха да са подредени поне 10 месеца преди някакво изречение. И снимка - да се види, че съм се превърнала по-скоро в призрак с особено висока кръвна консистенция ...

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 00:12 от bobz

# 17
  • Мнения: 57
Много красив фен постер, който не си спомняма да сме пускали тук. Изпипан и нежен Heart Eyes

Върху тези два можете да кликнете, за да ти видите по-големи , също са много красиви Crazy

# 18
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
От последните два, втория ми е даже Wallpaper на телефона, изключително  красив, макар че е малко отвеяно с тая капка...

# 19
  • Мнения: 4 292
не мисля, че имаше избор. как би могла да го спре?
Ами той сам казва, че е смятал, че тя ще се противопостави, че няма просто така да го остави да си тръгне. И се е изненадал колко лесно е станало. Според мен тя сгреши първо с това, че се усъмни в чувствата му, после сгреши с Джейкъб. Поставяше границата между двамата твърде вяло и някак неуверено. Той беше нейният спасителен пояс, но тя се вкопчи твърде много в него и после и беше трудно да го пусне.
Докато Едуард... Той го преживя много по-самотно от нея, да не казвам, че не можа да преживее липсата и. Разбира се, решението да замине си беше негово, но въпреки всичко, в оснавата на това да постъпи по този начин пак беше любовта му към нея.

# 20
  • Мнения: 2 897
Ау да последните 2 са страхотни, мисля в предната тема някои ги беше пуснал, направиха ми силно впечатление, дори няколко часа не затварях страницата, за да ги поглеждам от време на време.
Аууу единият постер ме наведе на идея за анкетата, жалко, че не се сетих по-рано.

Едит: редактирах анкетата, добавих още 1 опция, както и вече можете да променяте гласовете си Peace

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 00:18 от Dеничка

# 21
  • Мнения: 57
Не съм видяла последните два тук, заради това ги постнах. Намерих в Livejournal.com Wink

# 22
  • Мнения: 1 800
бобз, кутията ти с ЛС е пълна. Бързо да я изчистиш Wink

клото, така е, но Бела няма самочувствието, че го заслужава. Тя винаги казва колко е авъридж до него и никога не мисли, че е достойна за него. За това според мен, когато той си тръгва, тя му вярва. Мисли, че той най-накрая е разбрал, че не е нищо особено и е спрял наистина да я обича.
При Едуард е различно, той когато се е влюбил в нея се е променил завинаги. Даже и тя да го беше напуснала, той щеше да я обича за вечността или докато съществува.
За Джейкъб- според мен, тя изпитва по-скоро вина да го изостави, само защото Едуард се е върнал...

От, трябва да прочета книгата отново...нещо ми се губят моменти.

Дени и Сензория, мерси!

# 23
  • Мнения: 2 897
За да успокоя бенсън ето малко "новини"

Нови снимки на Келън/Емет и Ашли/Алис

Стари снимки на Келън/Емет но какви само Crazy

Аз от няколко дни слушам онзи фен инструментал посветен на Нова луна.
Докарва ме почти до перманентно депресивно състояние.
Цялата мелодия крещи Нова луна, крещи изоставяне, болка, тъга, numbness..
Ахххх.
Като я слушам все едно чета и изживявам книгата отново и отново.
Ужасно е!

Дискусията в новата тема е много хубава, последователна и на една вълна, задушевна и приятна, харесва ми!

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Последно време не съм писала, но иначе чета Mr. Green
Супер е оформена темата   bouquet
Според мен Бела го остави да си тръгне , защото наистина му повярва, че не я обича. Вътрешно тя не се е убедила , че заслужава любовта на толкова перфектен мъж.
Джейкъп малко или много го използва в началото.
"Умирирала" съм от любов, но не съм си намирала заместител....Нямах  сили.  Simple Smile

И аз съм от тия дето сме изчели и изгледали всичко и съм съгласна да изчакам с обсъждането, но си мисля, че винаги ще се появяват нови за темата и сагата и все няма да е честно за някой.  Peace

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
клото, така е, но Бела няма самочувствието, че го заслужава. Тя винаги казва колко е авъридж до него и никога не мисли, че е достойна за него. За това според мен, когато той си тръгва, тя му вярва. Мисли, че той най-накрая е разбрал, че не е нищо особено и е спрял наистина да я обича.

И аз мисля така. Винаги се е чудила защо е с нея, и все го описва какъв съвършен красавец е, а тя една посредствена и спъната  Laughing. А и честно казано, мисля, че е малко и въпрос на гордост - може ли някой да ти каже, че не те обича вече, а и да почнеш да мрънкаш, при положение, че винаги си бил сигурен, че не си му на нивото? Лично аз бих си тръгнала, също като нея, вместо да се унижавам и да се моля за любов.

# 26
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
benson10, мислили сме по едно и също време Laughing

# 27
  • Мнения: 200
Подкрепям мненията на старо-ново и на Сенсория за изчакването. За съжеление аз спирам до тук момичета, ще прочета книжките и ще се върна пак при вас  Hug Страшно ми беше хубаво с вас и определено ще ми липсвате, но за мен е важно да не чета книгите за 3 дена на един дъх а  да си ги чета бавно, последователно и спокойно Wink Никой разбира се не ангажирам с мойто решение  Hug Всичко хубаво за сега, надявам се скоро да се четем пак   bouquet Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 897
Вес, бенсън, много точно казано Peace!
Бела винаги е вярвала, че Едуард e too good for her.
Когато той си тръгна, тя просто реши, че накрая и той го е повярвал/прозрял.

# 29
  • Мнения: 57
Джейкъп малко или много го използва в началото.
"Умирирала" съм от любов, но не съм си намирала заместител....Нямах  сили.  Simple Smile

Аз не гледам на Джейкъб като на заместител, а като на опора. Той е наясно как стоят нещата при Бела и че за нея е приятел, пък че малко се възползва от ситуацията и това го има.


А и честно казано, мисля, че е малко и въпрос на гордост - може ли някой да ти каже, че не те обича вече, а и да почнеш да мрънкаш, при положение, че винаги си бил сигурен, че не си му на нивото? Лично аз бих си тръгнала, също като нея, вместо да се унижавам и да се моля за любов.

На едно мнение сме тук Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт