Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

където си пожелая...даааа...

Вчера си купих от тези ампули на Виши + шампоана от същата серия/дето ги ракламират в момента за мъже и в женски вариант/ и няма да ви питам дали имат ефект Wink /по-скоро аз ще дам отзиви след няколко дена Laughing/. Това, което не ми е ясно е как да ги нанасям - на суха или мокра коса. Понеже не взех цялата кутия, упътването си остана в аптеката, момичето само ми каза 3 пъти седмично, в продължение на 6 седмици да ги използвам, но аз изобщо не се сетих да питам КАК се нанасят Rolling Eyes.
Моля, някой ако ги ползва или знае, да помага Praynig!
Цитирай

в зоната на здрача

Обикновенно ампулите се нанасят след измиване на косата.
Демек на влажна коса и са без отмиване..
Цитирай

Употреба:
- 1 курс от 2 месеца, два пъти годишно;
- 1 ампула на ден или минимум 3 ампули седмично;
- втрива се в скалпа при суха или влажна коса, без да се изплаквa;
- с изключително приятен аромат;
- практична и удобна стерилна монодоза с дозаторен апликатор за лесно нанасяне.

от тук-
http://www.framar.bg/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-aminexil-%D0%B0%D0 … -pid30000946.html
Цитирай

ketri , iguanka , благодаря ви  bouquet, точно днес започвам, чаках само да науча как да ги използвам Wink.
Цитирай

Добрич

Записвам се ! Искам да видя резултатите и да реша дали и аз да ги пробвам
Цитирай

най-накрая у дома

Момичета, аз съм се борила с проблема на косопада преди време... какво ли не пробвах ама тези ампули са невероятни... то вярно, че при всеки, всяко нещо се отразява по различен начин ...но аз останах много доволна и съм ги препоръчвала на мои приятелки! newsm10
дано и при вас да има успех
Цитирай

И аз си ги взех и утре почвам  Peace
Цитирай

Plovdiv

здравейте момичета, аз съм много субективна по отношение на такъв род козметични продукти. Но подтиквана от любопитство и нужда да подобря състоянието на косата си купих от въпросните ампули за мене и съпруга ми. След курс на (не много интензивно) третиране чувствам косата си доста добре. Надявам се да е от ампулите. Very Happy
Цитирай

А вие /тези, които ги ползват/, всеки път преди нанасянето им миете ли си косата? Защото нали може и на суха коса - значи ли това измита и изсушена, или не е задължително да се измие предварително косата, а само се нанася ампулата newsm78? Ако трябва да се мие преди всяка ампула - ужас - 3-4 пъти в седмицата шампоан са множко за мен Rolling Eyes.
Цитирай

Тц, не си миеш косата всеки път  преди да нанесеш ампулата..Аз си слагам половин ампулка, защото една много ми идва.. Flutter
Цитирай

Plovdiv

На мене една ампула също ми идва много за еднократно нанасяне и я ползвам два пъти. Нанасях я на чиста и леко влажна коса, но не виждам защо да не може да се нанася и в друг случай. Може би по причина че след измиване порите на кожата и самата коса са чисти и отворени и поемат от субстанцията по добре
Цитирай

Варна

Ще следя и аз за отзиви! Искам да взема за мъжа ми, че се притеснявам за състоянието на косата му, понеже все се маже с гел.
Цитирай

в града на атомното слънце :)

Преди 4 години ползвах ампулите 3 месеца. Косопадът ми спря. Не мога да кажа дали беше в резултат на ампулите, но от тогава не съм имала такъв проблем. Наистина миришат много хубаво, а и самата коса след това изглежда много добре ( поне за къдравата със сигурност ). Успех на всички  Peace, които ги ползват.
Цитирай
Изкам да попитам, аз съм на 16 ии косата ми оредява все повече и повече, реша я много внимателно, постригах я много късо, мия я само със скъпи и нежни шампуани, но очевидно нищо не действа. Дали тези ампули биха могли да ми помогнат или ако имате някакви други съвети да дадете ?  Sad
Цитирай

отиди на лекар за преглед
иначе може и ампулите да ползваш  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора