Тестчета със две черти през април за всички ни (30.03-05.04)

  • 10 760
  • 370
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
Добро утро и от мен newsm51.Кате ,много хубава тема благодаря.Ralipo благодаря за пожеланието,успех на теб и всички момичета EFPЛека и изпълнена с  EFP седмица.

# 16
  • Мнения: 421
Добро утро и от мен  Hug
Кате чудесна темичка, дано е много късметлийска.
Жаки мерси за кафето. Имам голяма нужда, че сега с тази смяна на времето ... немога още да се събудя.
Иве стискам палци всичко да е наред  Praynig
Мартинка чакаме те след 2 месеца да се похвалиш  Hug До тогава яко тренировки  Mr. Green

Лек и успешен ден на всички  Hug

# 17
  • Мнения: 234
Привет и от мен  Hug
Тъкмо се олелих  Twisted Evil Но поне използвах пълноценно всяка минутка без гадната лелка. Сега ще се отдам малко на Дюкан  Flutter
Стискам палци на всички нечакащи - да не го дочакат  Blush
Да е много положителна темичката тази седмица  Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 5 653
Здравейте, момичета. Успешна седмица,само с добри резултати.
Едвам станах днес,за първи път не съм си чула  телефона,той си звъни,аз си спя сладко, сладко. Двойното кафе също не ми помага ,за събуждането.Явно днес ще си дремя на работа.

# 19
  • Мнения: 1 248
здравейте момичета  Praynig
Жаклинче мерси за вкусното кафенце мила Peace
yani4ka как са бебоците  Heart Eyes
dorа  слънце  Hug
приятен и слънчев ден момичета Hug

# 20
  • Мнения: 117
 Добро утро!

Martina, страшно се радвам, че всичко е във форма  Simple Smile 2 месеца наистина ще минат неусетно!

Стискам палци на всички, които не чакат. Размахайте положителните тестчета  ppp

Аз съм нечакаща за следващата седмица и отново силно се надявам да не се взирам за пореден път в сиптоми, че... Тези дни поне съм спокойна, че дадохме всичко от себе си в дните на ову. Уловихме я тотално  Satisfied

ARGHT, не можеш да си представиш колко съм щастлива да те видя тук  coolcool

Определено нашата темичка се нуждае от убийственото ти чуство за хумор, с лекота ще започнат да се появяват пол. тестчета. Друго си е да се изфукаме и пред мъж  Wink

# 21
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
МНого късмет на всички желая.
Малко да ви подсладя.....

# 22
  • Мнения: 417
Добър ден и от мен.
А дано април да ни е на късмет, пожелавам го на всички. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 5 247
Добро утро на всички и честита нова тема   bouquet

При мен все още няма лелка, но симптоми има за съжаление  Cry
me4ekle4e: Не губи кураж, другия месец  Crazy И борба за последно бебе на 2009/първо на 2010, дано всички се
състезаваме заедно за тази титла  Crazy
Дано вече в новата тема няма "глупави" спорове  Praynig , а само радостни новини!
Успех на всички!
 

# 24
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Цоп и аз в новата темичка на кате-пате . Дано ни е късметлийска и да има много  EFP EFP EFP

Ммммм, бонбонки, чайчета, кафенцаааа  Hug Много сте се разглезили, има хора да диета   Mr. Green

Успешна седмица  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 879
здравейте момичета,
аз доста отдавна не се бях включвала в седмичната тема, т.к. бяхме спрели за 1 месец с бебеправенето, но сега действаме с пълна сила, или поне аз така си мисля...  Heart Eyes О предстои, действаме по план през ден, та да видим дали ще помогне това. Вече 10 месеца се опитваме, не ни е фикс идея, но се чудим какво става.
Пожелавам тази седмица много  EFP и  loveuuu !!!!!
Няма да се отчайваме, нали така момичета, има решение на всякакви проблеми!!!!  Hug  Hug  Hug

# 26
  • Мнения: 57
Здравейте сладурани  Flutter
Аз бях далеч от компютъра събота и неделя и сега доста се потрудих, докато ви изчета  Hug
Сега съм в лутеалната фаза и от 3 дни температурата ми се е заковала на 36.9  Rolling Eyes Чудя се дали не е нисичка, не трябва ли да е поне 37, че и малко отгоре. Но все пак имам още време до края на цикъла, така че ще видим как ще се развият нещата.
Пожелавам на всички момичета които не чакат, да не им идват гости, да не говорим за лели и други роднини  Laughing
Успех на всички и слунчева седмица (въпреки, че сега не е много слънчева, но нека си я пожелаем)!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 549
Здравейте и от мен в новата темичка!  Hug

ПритиHug Heart Eyes Hug  Гарантирам ти, че до 5 години, ще си щастлива мама на поне 3 дечица и ще си пример за щастлива жена!  Hug

Аманитка, радвам се, че прегледа е минал добре и бебчо е добре.  Hug  Аз също много се вълнувам при прегледи. Мисля си, че са наред нещата, но докато не ми го потвърди и лекар, си треперкам...  hahaha

Хубава бебеносна седмица пожелавам на цялата група - познати и нови момичета, обединени от една обща мечта!   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 119
Привет и от мен!
И аз се олелих рано сутринта #Cussing out, но нищо другия месец с нови сили напред.
Дано тази седмица е късметлийска и да има много  EFP EFP EFP
Стискам палци на всички нечакащи  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed, дано да ви се размине!
Успешен ден на всички  Hug

# 29
  • Мнения: 3 695
здравейте и от мен, дано тази седмица да е много хубава и много положителни емоции да ни донесе  Hug

Общи условия

Активация на акаунт