Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 233 отговора

Мли мами споделете  много ли боли прегледа за разкритие преди раждане и какво точно представлява
Цитирай

Варна

Въобще не боли(поне мен не ме е боляло).Беше си като обикновен преглед.Просто бръкна с няколко пръста,за да види дали имам разкритие и дали ми е изгладена матката Peace
Цитирай

Софее

Мен много ме боля. Добре, че в болницата вече бях с упойка та не усещах нищо.
Цитирай

София

Въобще не боли(поне мен не ме е боляло).Беше си като обикновен преглед.Просто бръкна с няколко пръста,за да види дали имам разкритие и дали ми е изгладена матката Peace
Peace И при мен така. Ама лекаря ми е винаги много внимателен. По-скоро лек дискомфорт, отколкото болка.
Цитирай

Белгия/София

Не боли, проверяват само с пръсти  Peace

Е, как тогава те боля?  Smile
Цитирай

софия

абе мен повече ме боля прегледа за разкритие отколкото напъните... не бях с упойка Smile
Цитирай

Софее

Не боли, проверяват само с пръсти  Peace

Е, как тогава те боля?  Smile

Гинеколога ми няколко пъти ми правеше такива прегледи с наближаването на термина. А прегледите в предродилно вече не ги усещах, заради упойката.
Цитирай

Бургас

Не боли, просто на мен ми беше неприятно.
Цитирай

Белгия/София

Гинеколога ми няколко пъти ми правеше такива прегледи с наближаването на термина. А прегледите в предродилно вече не ги усещах, заради упойката.

Ясно.
Аз пък не разбирам от какво толкова може да боли, като се пъхне пръст примерно? Секс ако правите би трябвало тогава да са зверски болки  Very Happy
Цитирай

Плевен

Прегледът ми го правиха с някакъв инструмент(с който и "увеличиха"разкритието) и болките ми бяха мноооого по-силни от тези при конракциите или самото раждане.
Цитирай

Всеки има различен праг на чувствителност и някои много ги боли други по-малко затова тук ще прочетеш и различни отзиви.Когато бях в девети месец гинеколожката ми ме проверяваше за разкритие и не болеше.
Цитирай

кърджали

А и мен много ме боля Mr. Green
Цитирай

Варна

Аз въобще не го усетих доктора ми беше много внимателен  Hug
Цитирай

tuk nqkade

Мен колко пьти ме гледаха за разкритие Love Whistling и много ме болеше.Понеже два пьти ме вкарваха в предродилна,та......колко доктори имаше по4ти вси4ките ме "бьркаха".Много е неприятно определено.Аз по време на прегледа стисках одеалото и зьбите.
Цитирай

Ясно.
Аз пък не разбирам от какво толкова може да боли, като се пъхне пръст примерно? Секс ако правите би трябвало тогава да са зверски болки  Very Happy

Блонди, мен много ме болеше всеки път и с дъщеря ми и със синът ми, направо ми беше кошмар. Проблемът е в разположението на матката. Аз съм с обърната и докато проверят разкритието няма да ти обяснявам за какво натискане става въпрос ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 233 отговора