Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Момичета , имам една много голяма тераса , западна ... много искам да си насадя в саксийки разни неща - копър , къдрав магданоз , от тези малките чушлета - лютите  Laughing
Не толкова да ползвам растенията , колкото за красотата и удоволствието да си ги гледам  Hug
Бихте ли ми дали съвети от къде да си купя семенца ли , разсад ли ... може би по пазарите ...
А също така и съвети за засаждането и гледането .
Примерно на сянка ли трябва да са или не , как се поливат и т.н.
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • някъде ... тук ...
Пипинка, намерих тази тема в Архива  Simple Smile

Аз имам люти чушлета в саксия, но майка ми ги даде с все саксия Simple Smile
Лятото гледахме и чери доматчета. Дадоха ни разсад едни приятели, обаче на нашата западна тераса дадоха само 4 доматчета за цялото време.

# 2
Здравей, понеже приятелят ми много обича люто, а аз цветя, вече втора година му правя разсад и му го давам - семенца има в Мосю Бриколаж, слагаш ги на около половин сантиметър под повърхността на почвата, започваш да поливаш всеки ден почти и би трябвало до 10 дни да има резултат.  Peace

# 3
  • София
Здравей, понеже приятелят ми много обича люто, а аз цветя, вече втора година му правя разсад и му го давам - семенца има в Мосю Бриколаж, слагаш ги на около половин сантиметър под повърхността на почвата, започваш да поливаш всеки ден почти и би трябвало до 10 дни да има резултат.  Peace
Много ти благодаря -   bouquet

# 4
За нищо, а за копъра и магданоза - не съм сигурна, но семенцата май са много много малки, ако е така - не ги заравяй.  Wink

# 5
  • София
Това не го знаех ... че не се заравят  Rolling Eyes
Ще отида тези дни до Бриколаж  Peace
Още веднъж благодаря  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт