Трябва ли да гласуваме?

  • 3 142
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 155
Навсякъде има корупция и политиците крадат, но и хората в нормалните бели държави гласуват. Къде е гражданското българско общество? Всеки пасува  ooooh!  Защо народа спи, не разбирам  newsm78

# 76
  • Мнения: 234
Защото не му дреме - затова!!! Когато опре ножа до кокала и хората нямат какво да ядат ще се сетят, че трябва да направят нещо (искрено се надявам) Да идва по бързо тази криза, да ни омете едно хубаво, че малко да се освестим.
Егати народа, егати непукистите.

# 77
Не трява да критикуваме първо политиците и управление, а нас самите - ние сме тези, които пасуваме на изборите и даваме да ни подвеждат. За да оправим България трябва да бъдем активни граждани и да гласуваме.

# 78
  • Мнения: 431
vvilli, P.Kolev , koceto.penev и прочее регистрирали се днес и пишещи само в тази тема, вие от "дежурните младежи" на НДСВ ли сте? Grinning

# 79
Това, че подкрепям НДСВ прави ли ме член на партията им?
Пак простотии из форума, за да се обвини някой. Не съм от ничие младежко, но като говорим за НДСВ коя друга партия е направила нещо????????????

# 80
Не ме карай да се смея   newsm19

# 81
А ти от младежите на БСП ли си?  Joy

# 82
  • Мнения: 677
Първо никой не казва, че не трябва да е българин, второ - точно благодарение не лично на Симеон, но на хора като Милен Велчев и Николай Василев все още нямаме особен проблем с финансовата криза и сме с една от най-стабилните икономики в света, най вече измежду развиващите се страни!
Както са казали хората "Една птичка пролет не прави", така и един политик не може сам да постигне нищо! Точно за това ще гласувам за НДСВ, защото там има много квалифицирани кадри, които знаят какво вършат! А лично аз не съм привърженик специално на Сакскобургготски, но е факт, че в цяла Европа гледат на него с добро око!

Тва е некъв фейлетон ли е?

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 17:37 от тони сопрано

# 83
# 84
  • Мнения: 274
За сега няма да гласувам. Винаги съм го правил, но този път не. Да го духат.

Тва за Милен Велчев и Малкият Мук верно мноо смешно.

# 85
  • Мнения: 1
За сега няма да гласувам. Винаги съм го правил, но този път не. Да го духат.

Тва за Милен Велчев и Малкият Мук верно мноо смешно.

Всеки си има свое мнение. Аз съм за многото добри експерти, а не за някакви мухльовци

# 86
  • Мнения: 7 109
Лизабет, не дръж на тези неща.  Laughing
Моля, разкажете ми още приказки за джуджето Хаяско. Много увлекателно ги творите.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Много, много весело си прекарва тук някой с 4 регистрации и напреднал стадий на шизофрения.
Но пък с ясни политически позиции...
Ех, така отминава славата на подобни теми...

Общи условия

Активация на акаунт