Слънчеви лъчи

  • 602
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Започна хубавото време и излизаме с бебчо по-честичко,но това слънце......Използвате ли някакви защитни кремове,лосиони и разни други неща за слънце,какви,кой фактор,на коя марка и някаква ориентировачна цена?

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 14:22 от ˙·٠•● Надя●•٠·˙

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
До момента (за тази година) не сме използвали, но забелязах, че сина ми е хванал тен на ръчичките и мисля да почна да го мажа.
Че като се сетя как бях изгоряла на очила докато бях бременна още април месец ooooh! то при нас от вятъра не може да се осети как напича слънцето Crazy
Мажа го с Бюбхен 50 фактор.

# 2
  • Мнения: 553
Мисля, че още е рано за слънцезащитни кремчета. Аз мажа малкия с Чико. Чувала съм, че не е хубаво слънцезащитния фактор да е много висок. Около SPF 30 мисля е достатъчно. Но сега докато е слабо слънцето няма смисъл да ги мажем с химикали излишно.

# 3
  • Мнения: 857
Аз ползвам Клоран 30 фактор

# 4
  • Мнения: 92
Мисля, че още е рано за слънцезащитни кремчета. Аз мажа малкия с Чико. Чувала съм, че не е хубаво слънцезащитния фактор да е много висок. Около SPF 30 мисля е достатъчно. Но сега докато е слабо слънцето няма смисъл да ги мажем с химикали излишно.
Права си,но на нас ни се появиха малки пъпчици от слънцето(като обрив) и затова мисля да го мажа докато кожата му свикне

# 5
  • София
  • Мнения: 280
Синът ми е с много светла кожа и винаги съм го мазала, когато сме излизали при повечко слънце. Обикновено ползвам Нивеа.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Защо не го заведеш на кожен за твое успокоение Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 3 524
и аз мисля че е още рано за кремчета, но си зависи от кожата на детенцето.
миналото лято ползвахме 2 опаковки на Ла Рош 50+ и съм доволна.
от мустелата този път имам отстъпление (ползваме предимно тяхна козметика НО)- тяхното 50+ нещо не се размазваше оставяше бяло и т.н. и не го взех (ползвах мостра).
на ла рош става и за лице и за тяло Peace

ето линк с описание:

http://www.framar.bg/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88--anthelios- … -pid30005986.html

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 14:43 от elpet

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 338
Миналата година мазах детето с VICHY 30 фактор, спрей и останах много по-доволна от 30 фактор на Чико, което ползвахме пред това.VICHY-то много по-лесно се разнася, което за мен е супер, понеже сина ми мрази да го мажа с каквото и да било и гледа да избяга по най-бързия начин. Laughing
Тази година все още не съм почнала да го мажа.

# 9

Общи условия

Активация на акаунт