Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 27!

  • 12 093
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 791
Добре завърнала се Янче,напазарувахте ли за бебо? Имам инфо, че дрехите за бебоци били на доста сносни цени.
Добре си го замислила за басейн,аз обожавам такива места,ноооо,дали не е опасно. Аз или пипвам гъбички или кожни обриви от дезинфектантите във водата. Като идеш, да разкажеш колко ти е било готино.

# 286
  • Мнения: 9
yana-sladurana Ох ако знаеш как с удоволствие бих се записала, но изобщо не ходя на басейни! Грам! Иначе знам, че за бебчо е хубавооо ама пусто не мога да се прекърша. След като хванах накакви гадости в един басейн .. и не стъпвам.
dan4eto8008  Радвам се за Бобко Hug цели 680 гр ...ухааа Simple Smile
А за мъжете ..ама аз без моя съм загубенаа. Даже и парното не мога да пусна сама  Shocked Тъй че, без него никога Simple Smile)
Мислите ли ..че ще е опасно за бебчо ако отидем на море май месец? В смисъл солената вода и слънцето .. знам ли и аз?

# 287
  • Мнения: 3 011
Оле Данче голям шошо си имаш, нека нека аз винаги се радвам като вървят напред бебетата моята госпожица последните прегледи си беше точно на деня, утре ще видим колко е порастнала.
А бе момичета задължително ли е записването на тези лекции, гледам че телефона е софийски и ние тук ли трябва да се записваме?

# 288
  • София
  • Мнения: 791
manik и аз съм замислила медена седмица през май,искам да видя моренцето.На бебо ще му е много хубаво,шум на вълни,малко хора на плажа,мирис на водорасли,лек бриз...Водата няма да е много за къпане,то и ние няма да сме отишли за тен... Хайде да вървим,че може да се разминем с морето това лято!

# 289
  • Мнения: 27
Гъбите ги излекувах, но в басейн много лесно се хващали и ми каза док  newsm78

Моля, да ни запишете като двойка на първа страница  newsm62 newsm62 newsm62

# 290
  • Мнения: 2
Аз пък правих сметка юни да ходя на море, но ще видим как ще се чувствам. По пронцип четох, че трябва да се стои под чадър задължително и корема да е покрит, иначе на маничето вътре му е адски топло като пиленце на грил ще е ситуацията:) Мои колежки са ходили до последно на море, не са имали проблеми никакви. Ако човек се чувства добре, не трябва да се ограничава. Това за гъбичките си е страшно, и аз искам на басейн, но скоро докторката ми каза, че имам някакво възпаление и ще изчакам прегледа си, за да я попитам. Моя приятелка е била на тази водна аеробика  за бременни, с много положителни отзиви е.

# 291
  • Мнения: 196
Как двойка бе Данче? Близнаци ли???? Shocked

# 292
  • Мнения: 22
yana-sladurana , аз се записах за събото-неделен курс в азтито. В неделя е първата лекция.
Записах се и на 9 месеца за 3, 17 и 24.
Ако някой друг ходи - да се обади.

# 293
  • Мнения: 1
Здравеите,ами за мажлетата,моичкия не ми помага кои знае колко,но пак и без него,ще е още по-зле Grinning,но за сега си се справям с домакинската работа,да се надяваме че ще помага в грижите за бебо поне.

# 294
  • Мнения: 1 569
Захира: НЕ, Данчето имаше предви да ни запишат като първата сватосана двойка нейния син и мойта щерка  smile3533  newsm47

За моренцето - ние мислехме към средата на юни - тогава ще съм в осми месец, дали няма да е късно според вас? Иначе за солената вода и слънцето - не само че няма да вредят, а помагат! Специално за слънчевите бани на гърдите съм чела, че помагали за образуването на кърма  newsm53 newsm10 А и ние няма да стоим по цял ден я, ще ходим в ранните сутрешни часове и късните следобедни и най-вече под чадър!! Най-вече заради въздуха и моренцето и вълните ще ходим Simple Smile

Мо72: еее мен ми се искаше през седмицата да ходя на курс, че събота и неделя да обръща внимание на мъжо... може пък заедно да ходим, то е само по час и нещо нали? Дай повече инфо:)

Отивам в парка!  smile3534 newsm47

# 295
  • Варна
  • Мнения: 1 011
Dendy, хубаво е да се запишеш, защото от както съм почнала да ходя, всеки път има все повече хора. То зависи и темата до колко е интересна де. Но казаха, че е по-добре да си записан, дори и да не отидеш. На място се попълват едни картончета и там можеш да пишеш за кои месеци искаш, а не всеки път да се обаждаш. Аз писах до юли включително за всички лекции и сега това поне не го мисля Simple Smile Хайде ела да се запознаем Simple Smile

# 296
  • Мнения: 3 011
keit a имали много татковци newsm78 ?

# 297
  • Мнения: 60
олеле че много сте исписали браво на вас...виждам нови мами ами добре дошли и сладки бебоци август месец

# 298
  • Мнения: 132
Чочосан, това не е моя снимка. От нета е. Мисълта ми беше, че 20 г.с се вижда достатъчно ясно какъв е пола. За мен снимката е категорично ясна. Аз ако имах ехограф щях сама да си видя пола, толкова съм в час вече  bowuu

Разбирам те,но пък при мен се виждаше добре и в 18г.с.
Всъщност,аз имам качени 2 снимки в албумчето-разгедай ги  Peace

# 299
  • Мнения: 3 011
Момичета, някой да е виждал колички Gracо в София?

Общи условия

Активация на акаунт