Гоблени-51

  • 60 251
  • 456
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
момичета искам да попитам за тези модели на вервако който са без фон например като обувчиците и бебето мога ли да ги ушия на българска неразграфена панама защото в бургас попитах на няколко магазина за Аида но неможах да открия.благодаря

# 31
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Момичета ,ако някой реши да пуска поръчка нека ме има впредвид!Плащам веднага!
Ти какво искаш да си купиш,ааа..

Инче,благодаря ти ,ей на всякъде се ровиш ти.
Бях казала,че щампи не искам ,а то пак на там налетях. Laughing

# 32
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Момичета ,ако някой реши да пуска поръчка нека ме има впредвид!Плащам веднага!

И аз искам.  Peace  Моля  Praynig
Не мога да се справя сама.

# 33
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 996
момичета искам да попитам за тези модели на вервако който са без фон например като обувчиците и бебето мога ли да ги ушия на българска неразграфена панама защото в бургас попитах на няколко магазина за Аида но неможах да открия.благодаря


няма еднозначен отговор на въпроса ти  Hug 
аз съм шила на българска неразграфена панама през дупка и резултата ми харесва.
шила съм на такава 1:1 - става по-дребно, но е много нежно и пак ми харесва.
а съм шила и на Аиди с различен каунт  Hug и нямам оплаквания, но аз съм "всеядна"  Flutter и обичам всичко, което съм напварила сама.


панама можеш да си поръчаш от магазина на ДМЦ, от Милена стил, от колекция 4х1, от Аксиома .... може да има и още. аз съм доволна от Аксиома Wink - за сметки над 30 лЪва доставката е безплатна  Mr. Green а е толкова лесно да направиш такава сметка  Crazy

пак ще започнат споровете  Confused а така ми се иска всичко да си е мирно и тихо  Praynig

# 34
  • Мнения: 6
Goody благодаря ти за информацията парво 6те пробвам през дупка с кръстат бод а може и 1:4 или 1:1 докато ми хареса че нямам търпение да го започна това бебе на вервако.

# 35
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Момичета ,ако някой реши да пуска поръчка нека ме има впредвид!Плащам веднага!

И аз искам.  Peace  Моля  Praynig
Не мога да се справя сама.
А ти какво искаш да си купиш ,ааа Thinking

# 36
  • София
  • Мнения: 9 850
Goody, защо пък да почват спорове? Всеки изказва мнение, няма защо някой друг да се опитва да го промени Simple Smile
И на мен ми харесва как се получават моите минита на българска панама през дупка с кръстат бод. Предполагам, че след като ги изпера и изгладя, ще ми харесват още повече. Сега отлежават към 10 броя гоблени - мои и на майка ми, и чакат да завърша и последните минита, за да ги перем и гладим наведнъж... Иначе 1 по 1 ще ни се завие свят от пране-гладене Crazy
Ама много хора тука искат да поръчват, а ще кажете ли какво? Mr. Green Thinking
П.С. Дуданка, много хубав става твоят "Карнавал" за разлика от моята негърка, болна от жълтеница.. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 316
Ето докъде стигнах и аз с детското одеалци

# 38
  • Мнения: 87
Арабела , ама дойдоха ли ти оригиналите, щото ти нали се оплакваше, че ги няма. Мноо ще ми е интересно да ги видя Rolling Eyes
Да, дойдоха. Оказа се, че забавянето било, защото Вилер имали много поръчки за февруари - тогава имаха 20 процентно намаление.

Аз съм снимала Фарът и това, което съм почнала - ами какво да кажа панамата на Вилер е много мека, иглата доста голяма, почнах оригиналния Вилеров бод 1:2, но да ви кажа честно ми се видя груб и с по - малка игла си бродирам 1:4 - по-финно става.Макар, че ми е малко трудна с тяхната много мека и почти незабележимо разграфена панама.

Много бях вбесена , когато се забавиха и им писах - те се извиниха, писаха ми и т.н.Simple Smile))Аз понеже си поръчах на два пъти - първия път дойдоха веднага, а втория за месец.

# 39
  • Мнения: 747
Малкото ми разочарование е че схемата не е pdf, както Juturna твърди че я е качила, но... Hug

Картата на билкова не е моята Whistling (или ми се привижда, че не съм си изпила кафето още Laughing).

Juturna, явно е станало недоразумение  Hug Кажете ми сега защо този транZит ме отминава транзит и не ми дава нищо Embarassed Набирам онзи код, явява се линка откъдето да тегля и... връзката прекъсва... 294749 пъти опитах.
И... кой каза поръчка Mr. Green Искам! Animal Pig И да ви питам, бистрото наистина ли е на панама 14 каунта?- в пренабора така прочетох. Да не е грешка?
Катя 83, само имай предвид че на бг панама през дупка гоблена с тези обувчици ще стане 24х18,7 см, та значи самите обувчици- към 16 см, та... май ще е едричко Hug

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Малкото ми разочарование е че схемата не е pdf, както Juturna твърди че я е качила, но... Hug

Картата на билкова не е моята Whistling (или ми се привижда, че не съм си изпила кафето още Laughing).
Оппппааааа, дали аз не съм оплела конците  newsm78 Embarassed newsm78
Останах с впечатление, че се шиеше точно този вариант на Janlynn, но понеже свалих файла в една обща папка, та може и да е станало объркване  Blush Сега проверих и наистина в нея има и един pdf файл, но той е на HAED - ето какво представлява:

Опитвам се да кача някъде другаде pdf файла, но не успявам - имате ли идеи как да го направя (в момента ми тече регистрация в dump-а, а преди това пробвах в galery.ru и radikal.ru, но не ми приемат такива файлове  Rolling Eyes )

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 22:43 от Bilkova

# 41
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Много бързо се изписа старата тема, така че нямам голям напредък
 

# 42
  • София
  • Мнения: 9 850
Bilkova, може да опиташ в hit.bg и data.bg . Там можеш да качваш каквито файлове искаш.
bella_ пусна мухата с тея 50% намаление, ама нищо не обясни - какви са тея намаления, къде ги...
Unknown_lady, много добре върви!

# 43
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Прасчо, това което откривам в Ибей за бистрото е, че панамата е Аида 16.

Ето инфото от тук:

Cross Stitch Kit ~ Italian Street Side European Bistro

    * Stitch: Counted Cross Stitch
    * Title: European Bistro
    * By: The Gold Collection by Dimensions, Inc.
    * Size: 16" x 11" (41 x 28 cm)

This is a new and unopened complete COUNTED crosstitch kit entitled "European Bistro." It is a very lovely design of an Italian café and photo shop on a stone street and narrow alley. Plenty of flowers decorated this picturesque scene while the restaurant tables await hungry customers. Perfect for anyone who loves European city culture and Italian style!

Included in this kit are: dove grey 16 count Aida x-stitch fabric, color-coded thread palette and floss separator with presorted 6-strand cotton embroidery floss, needle and complete and easy instructions ~ Everything you need to complete this CrossStitch project!

This xstitch kit is from The Gold Collection of Dimensions, Inc. and is designed by Viktor Shvaiko. The finished design size is 16" x 11" (41 x 28 cm).

# 44
  • Мнения: 131
http://cgi.ebay.com/Garden-of-Dreams-FAIRY-Cross-Stitch-Kit-Cand … %3A1%7C240%3A1318
Кетри ,ето на това съм хвърлила око,но навярно няма да стане.

Общи условия

Активация на акаунт