Най-красивата латиноамериканка?

  • 8 303
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 107
Оттам е,  Peace но според мен Шакира не е типичната латино-жена.

# 31
  • София
  • Мнения: 15 435
Норкис Батиста е истинска красавица, но в анкетата не е представена с подходяща снимка!
Ето я пак и още веднъж, и тук и тук. Прелестна е, нали!?
И за мен Норкис е най-красива.Гласувала съм за нея.

# 32
  • Мнения: 11 747
И аз харесвам Норкис Батиста, но харесвам и пропуснатата Наталия Орейро  Wink   - актриса и певица
Гласувах за Талия, защото и нея харесвам  Grinning Няма начин да гласувам само за една, харесвам много повече. Освен снимките, харесвам песните, танците и настроението, което ми носят тия жени!

# 33
  • Мнения: 2 123
Джени Лопез.Неверочтно излъчване има.Също и Лонгория ми харесва Peace

# 34
  • Мнения: 5 173
Гласувах за Ева Лонгория.
Адриана има ужасна заешка муцуна Sick Peace

# 35
  • Мнения: 1 517
Александра Амброзио и Шакира...не, че другите не са хубави. Но още не съм гласувала.

# 36
  • Мнения: 15
Силно се колебая между Адриана Лима и Норкис Батиста, но ще подкрепя Норкис ,защото не е талкова популярна и за нея няма да има толкова гласове колкото за Лима.Иначе ги обожавам и двете.Салма Хайек също е превъзходна.Обичам точно този тип латино красота.Красивите хора от Южна Америка са класи над  красивите от Европа.Страшно много харесвам екзотичната красота.

# 37
  • Мнения: 483
Гласувах за Норкис   Батиста , но също така ми харесват Габриела Спаник,  Ева Лонгория и Джована   Антонели

# 38
  • Мнения: 4 433
J Lo,но ми харесва също много и Салма и Паола Рей Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 407
От изброените Лима.

# 40
# 41
  • Мнения: 323
Ева Лонгория и Салма Хайек Peace

# 42
  • Мнения: 191
Ева Лонгория и Адриана Лима, като цяло повечето са много готини и секси.

# 43
  • Мнения: 1 484
Дженифър Лопес

# 44
  • Мнения: 10
Не знаех, че Жизел Бюндхен е латино, знам само че е от Норвегия  Thinking Каквато и да е, не ми харесва особено  Tired

Общи условия

Активация на акаунт