Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, моля да ми препоръчате добър хомеопат, практикуващ класическа хомеопатия и по възможност да не е лекар.
Благодаря Ви.
Цитирай

Пловдив

Къде?
Цитирай

Бургас

Здравейте, моля да ми препоръчате добър хомеопат, практикуващ класическа хомеопатия и по възможност да не е лекар.
Благодаря Ви.

Защо такова изискване newsm78
Цитирай

София

Наистина, защо такова изискване?  newsm78 Аз тъкмо щях да ти предложа линк към регистър на лекарите-хомеопати в България...  Thinking
Цитирай

Варна

И аз се учудих,защо да не е лекар.Точно обратното.Как ще разбере например,че  е пневмония като не може да чуе хриповете Thinking
Цитирай

Добрич, Варна

Щом човек търси, винаги намира. Случайте вътрешното си усещане и няма да сгрешите. Успех!
Ако желаете специалист от София ми пишете на лични, познавам добър хомеопат от София!
 Smile
Цитирай

София

Наистина, защо такова изискване?  newsm78 Аз тъкмо щях да ти предложа линк към регистър на лекарите-хомеопати в България...  Thinking

моля изпратете списъка, аз също търся добър хомеопат в София, защото от две години ходим при хомеопат в Стара Загора, но никак не ни е удобно, макар че лекарката е страхотна
Цитирай

София

http://www.homeopathybulgaria.org/index.php?option=com_content&a … id=29&lang=bg
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.