Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора
Имам следния въпрос:Възможно ли е забременяване веднага след цикъл?Цикълът ми е супер редовен на 33 дни, но този месец от притеснение ми закъсня с 5 дни и като свърши на 5-ят ден правихме любов.Възможно ли е да си имаме бебче?
Цитирай

Мисля че не
Цитирай
Не ме обнадежди прекалено много  Crying or Very sad
Цитирай

Ако си направиш труда да попрочетеш туй-онуй - тук, в библиотеката и закованите теми (има една, дето е озаглавена"Прочети, преди да попиташ"), ще разбереш защо.
Ако просто си искала да получиш потупване по рамото, май не е това мястото. Иначе историята познава всякакви случаи, но средностатистическият цикъл не позволява "екстри" като тази, за която питаш.

Цитирай
Прочела съм доста темички преди да попитам, но при нито една няма цикъл като моя!!!!!За това питам!!!
Цитирай

В най - красивата къща на света с двете ми маймунки !

не
Цитирай

София

и според мен не е възможно. не се карай и не тропай с крак че си чела. търси да четеш още, а ако искаш бебе полюбопитствай какво точно да правиш-тестове за ОВУ, БТ и прочие. Дано стане това което искаш! newsm39
Цитирай

Иначе историята познава всякакви случаи, но средностатистическият цикъл не позволява "екстри" като тази, за която питаш.

Peace

Случва се много рядко и то само в случаи на нередовен цикъл.

Обърка ме поста ти.  newsm78
1. Цикълът ти е закъснял с 5 дни.
2. Имали сте полов контакт - кога? 5дни, след началото на цикъла /за първи ден се брои денят с чисто менструално кървене/ или 5 дни, след като ти е свършило менструалното кървене?
3. Колко дни са минали, от тогава?
4. Засичаш ли някак овулация и как?
Цитирай
Полов контакт 6 ден след началото на цикъла.От тогава са минали 3 дни.И не не засичам ОВУ!
Цитирай

област Софийска

Може, естествено, как да не може. Някои жени забременяват дори по време на цикъл, всичко е възможно.
А който се чуди, да кажа: аз забременях от секс точно на 6-я ден от цикъла ми. Фактически, тъкмо ми беше свършило, правихме секс, без да се пазим и хоп... резултатът от това непазене е на аватара ми и вече ще стане на 8 години. Моя приятелка също забременя така.
Цитирай

да подкрепям  факта че може да се забременее дори по време на цикъл,моя приятелка така вече 4 год си гледа малката госпожица жива и здрава Smile а защо не веднага след М. ? Smile
Цитирай

София/Варна

Мoже, естествено! Ако не можеше щеше да е много лесно да се предпазваме от нежелана бременност.
Точно защото може, затова не може да се разчита на календарния метод за контрацепция  Wink
Цитирай
Много благодаря за отделеното време!И дано пък да стане!!  Very Happy
Цитирай

Много благодаря за отделеното време!И дано пък да стане!!  Very Happy
И какво точно разбра? Защото аз не разбрах причината, поради която пусна темата. 
Цитирай
Не знам , но сигурно е съвпадение.Вижте това: Оплождането е настъпило на 29 Март 2009 г.
На 19 Aприл 2009 г. развитието на Вашето бебе навлиза в решаващ етап - то се намира в началото на своята органогенеза.
Периодът от 19 Aприл 2009 г. до 24 Maй 2009 г. се приема като рисков, тъй като тогава се формират органите на бебето.
това е от калкулатора в сайта и това е ДЕНЯТ!!!!За който аз говоря...е вече ще полудея!!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора