Забременяване веднага след цикъл?

  • 41 559
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 236
ще си най спокойна ако отидеш според мен Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 464


Ирина, кефиш ме просто  Hug Peace


 newsm20 Благодаря!

# 62
  • Мнения: 4
zdraveite!S priatela mi pravihme sex na 4 i 5 sled M.Sega useshtam niakakvo poduvane na koreme i e tvard!Minaha 9 dni ottogava!Vazmojno li e da sam bremenna?Za test mislia che mi e rano,zashtoto do sledvashtia mi M ima 2 sedmici!

# 63
  • Мнения: 4
Da doutochnia!NE SME SE PAZILI!

# 64
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Да, възможно е да си бременна. И да, раничко е за тест.
Най-рано се установява бременност с кръвен тест, който може да даде резултат около 11 дни след зачеване, а с обикновен уринен тест най-рано след 12 до 14 дни. Кръвният тест е по-сигурният метод.

# 65
  • Мнения: 1
Не знам , но сигурно е съвпадение.Вижте това: Оплождането е настъпило на 29 Март 2009 г.
На 19 Aприл 2009 г. развитието на Вашето бебе навлиза в решаващ етап - то се намира в началото на своята органогенеза.
Периодът от 19 Aприл 2009 г. до 24 Maй 2009 г. се приема като рисков, тъй като тогава се формират органите на бебето.
това е от калкулатора в сайта и това е ДЕНЯТ!!!!За който аз говоря...е вече ще полудея!!!!

Нищо не разбирам newsm78
Тази ценна информация от къде изкочи?

# 66
  • София
  • Мнения: 35 814
zdraveite!S priatela mi pravihme sex na 4 i 5 sled M.Sega useshtam niakakvo poduvane na koreme i e tvard!Minaha 9 dni ottogava!Vazmojno li e da sam bremenna?Za test mislia che mi e rano,zashtoto do sledvashtia mi M ima 2 sedmici!
Подутия корем може да е от колит /проблем с дебелото черво/. Едва ли е признак на бременност.
Да беше написала колко дни ти е МЦ?
5 дни ако е била М. + 5 - секс на 10 ден от МЦ +9 =19 ден +14 =33 дни ли ти е МЦ?
Ако е така и ако МЦ ти е редовен /средно 33 дни,О. на 20-21 ден/ шанса да си заченала  е малък
секс на 10 ден +7 дни живот на сперматозоидите???
Винаги има шанс , но според мен при теб е малък

# 67
  • Мнения: 1 192
zdraveite!S priatela mi pravihme sex na 4 i 5 sled M.Sega useshtam niakakvo poduvane na koreme i e tvard!Minaha 9 dni ottogava!Vazmojno li e da sam bremenna?Za test mislia che mi e rano,zashtoto do sledvashtia mi M ima 2 sedmici!

А дали просто не си в овулация?
Моят корем се подува именно тогава (усещам го като разпъване, вероятно преди да се спука фоликула и то предимно от едната страна...)

# 68
  • Мнения: 4
Zdraveite otnovo!Korema veche treti den mi e tvard!Sutrinta ot parnoto na kolata malko mi stana gadno i ot vchera useshtam niakakvi tapi bolki v krasta!Cikula mi doide na 22.01 svarshi mi na 27.01!Po princip ne e redoven!Vseki mesec idva razlichno!Iskam da doutochnia che predi tova biah sas spirala no ia mahnah predi 2 meseca!Ne sam sigurna,no tochno na 4 i 5 den sled cikala si imah strahotno jelanie za sex,da ne bi da sam imala ranna ovulacia?Kakvo li nechetoh i v glavata mi stana palna kasha ot informacia!

# 69
  • Мнения: 4
Shestoto mi chustvo mi podskazva che sam bremenna!Neznam dali da mu viarvam na tova chustvo!

# 70
  • Мнения: 3 695
jadi_81 във форума се пише на кирилица  Peace
и когато пишеш мнение можеш да го коригираш и след като е публикувано, а не да пишеш ново

и дано да си бременна стискам палци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт