Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 155 отговора

Има ли някой  представа дали ското ще има IKEA някаде в Бг..
Цитирай

Скоро няма да има, поне не тази година
Цитирай

аз на това се надявах .. виж
"Първият магазин от веригата ИКЕА (IKEA) в България ще отвари врати през 2009 г., пише днес гръцкият вестник “Имерисия”, цитиран от агенция Фокус."
но явно..
Цитирай

София

Зная, че имат набран ръководен персонал, който се обучава в Гърция, което предполага, че няма да е далече момента на откриването.
Цитирай

Дано е така.. сега и ако някой каже когаа.... Smile
Цитирай

и къде ?
Цитирай

За тая ИКЕА чувам, че ще дойде в България от поне 2 години и все не идва.... Сега от достоверен източник знам, че са стигнали до закупуване на терен, но са далеч от отваряне.
Цитирай

е аз даже подозирам че там дето гърмя миналатяа година там ще бъде
Цитирай

Като започнаха да строят Мол на Цариградско шосе в София някъде четох, че ще  е там Rolling Eyes
Цитирай

На дивана, под юргана

Като започнаха да строят Мол на Цариградско шосе в София някъде четох, че ще  е там Rolling Eyes
Няма. Там е Карфур.
Цитирай

В райската градина

Ако вземат, че открият магазин в БГ ще ни изненадат яко и известно време няма да им вярваме  35 35
Цитирай

София

Четох, че Ikea в България ще отвори врати началото на 2010. Но вече дълбко се съмнявам. В статията пишеше, че ще се намира в Малинова долинана, която е разположена на Околовръстния път на ъгъла на Бистришко шосе. Вчера минах оттам, исках да видя как върви строежа  Very Happy, но нямаше и следа от някакъв строеж, само гола поляна. В друг форум някой беше казал, че персонала вече се обучава в Гърция, няма лошо ама колко време ще се обучава, след като дори не са почнали да строят. Така, че сигурно още няколко годинки ще си почакаме докато Ikea отвори врати в България.  Very Happy
Цитирай

София

Аз пък бях чула, че за сега ще отложат построяването на магазин Икеа, заради финансовата криза. Колко е вярно това, незнам.
Цитирай

София

Икеа щяха да откриват в СФ тази година....после до колкото знам се отказаха нещо заради кризата...та надали ще е сега....
Цитирай

Варна

Зная, че имат набран ръководен персонал, който се обучава в Гърция, което предполага, че няма да е далече момента на откриването.
Проектът беше спрян, екипът- разпуснат, освободен от работа. В близките 3 години няма да има ИКЕА в БГ
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 155 отговора