Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте, искам да ви попитам за съвет,мнения и опит как да се справя със сплетена коса. Косата ми е чуплива и боядисана ( е боята почти падна,но все пак има остатъци ) и незнам какъв шампоан да ползвам,но винаги когато си мия ( мокря ) косата и след това немога да вкарам гребен,става ужасно  оплетена .ще съм благодарна да прочета вашие мнения какъв шампоан  да използвам.

п.п започна да ми пада много,но това е следствие от раждането, така че пропускам този момент, а когато след 15 минутен опит да се шреша и сложа от chi за копринена коса и става супер лека за разресване,обаче  когато го сложа в началото непомага и косата ми стои твърда .
Цитирай

Благоевград

при самото миене защо не ползваш продукт -маска,балсам..
Цитирай

Маска на всяко измиване! И моята е така..аз ако не сложа маска не мога да се среша изобщо! И подстрижи леко краищата!
Цитирай

аз пробвах маската на Dove, но  не ми действа  и незнам каква друга да ползвам. А за краищата-решила съм тези дни да се подстрижа за да я освежа малко.Значи  няма голяма разлика какъв шампоан ползваш , а каква маска така ли ?
Цитирай

Е има разлика и от шампоана, но маската е по-важна Smile На Фруктис са много хубави! Ако искаш ги пробвай Smile
Цитирай

Острова на изкушението

Без маска няма да стане. Аз съм със същата коса и плюс това я реша от миене до миене. Преди да я измия си правя маска със зехтин и жълтък, а след като я измия и слагам купешка маска с кокосово масло и силикон. И нямам проблем със заплитането.
Цитирай

Балсам , маска и после ампули или лосион без отмиване ако и това не помага просто си  скъси косата !
 newsm78

здравейте, искам да ви попитам за съвет,мнения и опит как да се справя със сплетена коса. Косата ми е чуплива и боядисана ( е боята почти падна,но все пак има остатъци ) и незнам какъв шампоан да ползвам,но винаги когато си мия ( мокря ) косата и след това немога да вкарам гребен,става ужасно  оплетена .ще съм благодарна да прочета вашие мнения какъв шампоан  да използвам.

п.п започна да ми пада много,но това е следствие от раждането, така че пропускам този момент, а когато след 15 минутен опит да се шреша и сложа от chi за копринена коса и става супер лека за разресване,обаче  когато го сложа в началото непомага и косата ми стои твърда .
Цитирай

благодаря за отговорите, ще пробвам.
а каква е тази маска с кокосово масло и силикон  на коя марка е
Цитирай

в Tara

маската на лореал е перфектна.
и моята коса много се заплита. мия я с шампоан, слагам маска и изплаквам с разресване.
после подсушавам малко и пак разресвам. ползвам и кристали за коса.
Цитирай

Задължително маска или поне балсам друго не помага.
Цитирай

София

Хубава подхранваща маска и нещо без отмиване Crazy
Цитирай

Хубава подхранваща маска и нещо без отмиване Crazy

да, да . мисля да се прехвърля в
 Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 8
там бях чела за маските на  Kerastase и ще пробвам,само трябва да открия моята  bouquet
Цитирай

От опит – шампоанът е по-важен от маската. Маската не компенсира лошия шампоан.
Цитирай

София

Аз да си кажа, че според мен и шампоанът и макската са важни, без едното няма пълен ефект. Използвай продукти за боядисана коса, те са малко по- силни и затварят косъма по- добре, което поволява да се разресва косата по- лесно. Това в случай, че наистина имаш проблем с това.
Или продукти на база масла- кокосово например, аз използвам такив шампоан и маска на Кристиан оф Рома- Инсайт серията и са наистина добри.   bouquet
Цитирай
Аз съм на мнение че за да не ти се заплита косата задължително трябва да се ползва маска или балсам за коса аз съм доволна от маската на Лореал, а също и  от маската  и балсама на Престиж които са сравнително по евтини и вършат работа Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.