Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моля, за мнения за тези вили /Сапарева Баня/ http://www.parka.saparevabanya.info/
Някой ходил ли е?
Цитирай

Варна

Побутвам темата
И аз се интересувам от тези вили.
Zoia_Alex ти ходи ли там?
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Изглежда чисто и приятно това място.
Е, има ли ходили там? изкажете се, моля  Praynig
Цитирай

София

Не съм ходила, но ми беше препоръчано - познати са ходили с малко дете и са останали много доволни, затова и аз съм си го заплюла да го посетим някой ден.
Цитирай

София

Здрвейте, не успяхме да наемем вила , защото нямаше свободни, но минахме и ги видяхме/само отвън, защото бяха заети/хубаво е тихо и спокойно имат и развъдник с пастърва, коато може да се лови и хапва Smile.Обещали сме си някой уикенд са идем.
Цитирай

Много ми хареса, точно такова място търсим за лятна почивка с дете, но ни е малко далечко. Иначе съм си го представяла точно така. Другите места, които харесах са с доста по-високи цени. А ние искаме точно самостоятелни къщички с две стаи, защото детето ни е проблемно със съня, става рано, плаче и т.н. Не искам да притесняваме хората наоколо, но и на нас да не ни е много шумно. Ориентирали сме се към Априлци или околностите. Ако някой има идеи, моля да сподели!
Цитирай

Sofia

Ходихме есента ,прекрасно е, къщите са много чисти и хубави,собствениците са чудесни хора, рядко се срещат такива!Сина ми се заключи в тоалетната и се наложи да разбием вратата, на сутринта сме се молили на собственика да си платим щетата ,която наистина не беше голяма, но той твърдо отказваше.
Ако имате някакви въпроси питайте.Препоръчвам това място определено!
Цитирай

София

Изглеждат много добре. Благодаря за линка и инфото.
Колко легла има в една виличка и колко е наемната цена за цялата вила (на сайта е дадена само  за един човек). В региона има ли интересни места и маршрути?
Цитирай

София

Ориентирали сме се към Априлци или околностите. Ако някой има идеи, моля да сподели!

В района на Априлци препоръчвам това
http://www.aprilci-pazderite.com/
Цитирай

blue, благодаря! Тези вили са ми фаворити засега, единственият проблем е, че са с едно общо помещение, поне така ми се струва на мен. Това означава и ние с мъжа ми да си лягаме в 21 ч., а много не ми се иска. Ще се огледам още малко с две отделни стаи по възможност. Embarassed
Цитирай

Sofia

Къщичките са общо три- две по -малки и една по -голяма.Ние бяхме заели двете малки, те са с две стай едната с две отделни легла, другата -спалня,за всяка стая има отделна баня и тоалетна.Трапезарията е с голям ъглов диван,  походно легло , кухненски бокс ,камина.Бяхме 4 възрастни и едно дете и платихме 80 лева за цялата къща , но казаха че ако се ползва и походното легло цената ще е 100лева.
За маршрутите можеш да погледнеш тук например. http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%8F
Цитирай

София

blue, благодаря! Тези вили са ми фаворити засега, единственият проблем е, че са с едно общо помещение, поне така ми се струва на мен. Това означава и ние с мъжа ми да си лягаме в 21 ч., а много не ми се иска. Ще се огледам още малко с две отделни стаи по възможност. Embarassed
Ако ще е лятото, слагате детето да си ляга и вие с мъжа ти излизате на верандичката пред вилата на по чашка сред природата - хем и романтика има Smile
Цитирай

София

Много добре изглеждат тези къщички. Ще вземем и ние да ги посетим.
А тези вилички в някакъв общ двор ли са, заградено ли е? И този малък рибарник обезопасен ли е някак, че да не вземе някое дете да цопне. Пише, че има и детски басейн, но не видях на снимките.
Цитирай

Sofia

В общ заграден двор са ,заедно с къщата на собствениците.Рибарника не видях да е обезопасен , басейн нямаше ,но ние бяхме есента ,беше много студено.Предполагам ,че лятото слагат някакъв.
Цитирай

София

Вилите са 3, 2 са по-малки /2 спални всяка със санитарен възел ,хол и бокс/ наема за нощ на вилата 80лв.Третат вила е по голяма на 2 етажа, нямам информация за нея.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.