Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте.Доста ми се наътрупаха и се чудя какво да ги правя.Имате ли някакви идеи.Споделете личет опит моля.
Цитирай

София

Ако ще записваш детенце на кухня, там ще ти трябват мисля 30 бурканчета и 60 капачки.

Другите ги пълни със сладка :)))
Цитирай

София

Цитат на: гост
Здравейте.Доста ми се наътрупаха и се чудя какво да ги правя.Имате ли някакви идеи.Споделете личет опит моля.

Тези от Хип и други подобни, на които капачките са като за буркани ги изхвърлям. Оставила съм си 3 за мярка само. Другите, които са с винт ги ползвам за затваряне на храна на Борис, ако съм направила по-голямо количество. Също и за плодови пюрета/имах доста ябълки и дюли например и трябваше да ги консервирам, защото щяха да се скапят/. И за други работи също, но това е основното.
Цитирай

Бургас

Някои ползва за подправки - доста ефектно изглеждат, други си боядисвам и си слагам джунджурии Very Happy
Цитирай

София

Цитат на: mam4e
Някои ползва за подправки - доста ефектно изглеждат, други си боядисвам и си слагам джунджурии Very Happy

Малко офф
Тези за подправки които ползваш как ги надписваш?
Цитирай

Бургас

Цитат на: cheta
Цитат на: mam4e

Малко офф
Тези за подправки които ползваш как ги надписваш?

Ами всъшност не ги надписвам - те нали са си прозрачни, а и подправките доста характерни - та си ги разпознавам Wink

А - всъщност имам няколко "надписани" - залепила съм етикетчето от пликчето, в което съм ги купила( че си е напечатано какава е подправката) с тиксо ( ама че обяснение дадох, дано стана ясно)
Цитирай

София

Разбрах, разбрах!  Smile
Това за етикетите е идея  Wink
Цитирай

БГ - София

Ей cheta, хлапето ти е като реклама на Девин  Very Happy  Very Happy , много е сладък.
Цитирай

София

Цитат на: Ellypr
Ей cheta, хлапето ти е като реклама на Девин  Very Happy  Very Happy , много е сладък.

Laughing
Благодаря! Може да им пратя снимката  Wink
Цитирай

Sofia

prati im ia snimkata, naistina e strahotna
Цитирай

Букурещ

Цитат на: гост

давам ги на обущарите.
Цитирай

София

Цитат на: Liorena
давам ги на обущарите.

Защо на обущарите? Какво ги правят?
Цитирай

Букурещ

Цитат на: Raya
давам ги на обущарите.

Защо на обущарите? Какво ги правят?

бурканчетата специално, не шишенцата.
ами вътре си слагат разни лепила например, много ми благодарят хората като им занеса, вместо да ги хвърлям аз, те ги използват за да си слагат разни неща вътре.
Цитирай

София

Цитат на: DEianaZ
prati im ia snimkata, naistina e strahotna

Laughing Благодаря!
Цитирай

София

бурканчетата специално, не шишенцата.
ами вътре си слагат разни лепила например, много ми благодарят хората като им занеса, вместо да ги хвърлям аз, те ги използват за да си слагат разни неща вътре.

Да бе, каква съм недосетлива. Сега като каза и се сещам, че баша ми си слага  пирончета, винтчета, гайки и други дребни неща в бурканчета. Сортира си ги и после му е лесно да ги ползва. И рибарските кукички ги реди вътре.

А майка, освен подправките и шивашките принадлежности си ги държи в малки бурканчета - копчета разни, креди, метърчета и други.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.