бебе не спи

  • 2 241
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
чета, чета много саитове и форуми, и установих, че много мами си спят с бебето. Аз се двоумя, тъи като с големия никога не се е налагало ( освен ако е болен, не сме в къщи и т. н.), но може би ще опитам тази нощ, да видим дали ще има резултат при нас...

# 31
  • Мнения: 1 174
Аз също спя с бебето си. По принцип заспива вечер в 8 и тогава го слагам в неговото легло, но той се буди после в 12, около 3, после в 5 и т.н. и просто като отида да си лягам и аз, вземам го в нашето легло. Спалнята е широка 160 см. и е достатъчна и за тримата. Нищо не пречи да опиташ, пък ако не ти хареса да си бъде по старому.

# 32
  • Мнения: 3 092
Наистина опитай и после сподели как е минало !
Дано леглото ви е достатъчно широко и нощта ви да бъде достатъчно спокойна  !  Hug

Не мисля че АМ е по питателна храна от кърмата , нито че бишкотите са подходящи .Лично мнение , но този съвет като че ли не е най -добър  newsm78

# 33
  • Мнения: 117
Синът ми в момента навършва 5, след 3-я месец имаме такива периоди, при нас се оказаха зъбите.  Аз му давам хомеопатичен монопрепарат. Ако го мъчат зъби много помага спане заедно, за да не се притесняваш от притискане, лягаш по гръб и го слагаш върху себе си (върху гърдите и корема). С баткото около месец спахме така заедно (пак в този период на никне на първите зъби), не се схващаш и най важното се наспиваш.

Общи условия

Активация на акаунт