Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора
Здравейте
пред дилема съм, относно това  какъв хляб да купувам за семейството си - бял, черен, ръжени, пшеничен и т.н. и от кой производител.

Просто напоследък трудно може да се има доверие на етикета и на това какъв точно хляб ядеш и какво има в него.
В Бургас скоро отвориха врати Кауфланд и Карфур и там хляба е по 0.25  -0.30 лв, смятайте за какъв боклук става дума.

Искам съвет какъв хляб е най- подходящ за възрастни, както и за детето /2г./  и на кой бургаски производител, ако някой може да даде съвет, чувал е нещи или има някаква  информация да пише

п.п.
Попаднах на интересен материал относно агрегатна технология за производство на хляб, която според ЕС е единственната качествена технология за производство на хляб. В Бургас единственно Хлебозавода произвежда хляба си по този начин. Дали наистина хляба е качествен и става за малчугани.   Инфо: http://hlebozavoda.com/index.php?option=com_content&task=blo … d=8&Itemid=39
Цитирай

Най-здравословния хляб е тоя,който си замесиш сама.Пък и можеш да си правиш варианти....Ръжен,пълнозърнест,типов и т.н....
Цитирай

И аз съм на мнението на TheNMaster.

Преди да купя хляб, е една одисея, чета опаковката, препрочитам, все някакви знайни и незнайни Е-та.
Затова съм решила да си правя хляб, предполагам, че няма да е толкова сложно. Имам вече две празнични питки зад гърба, много сполучливи, мисля, че ще се справя.

Купила съм пълнозърнесто брашно, типово, сурови ядки... и тази събота ще е севтето. Ако се хареса, ще правя дози всяка седмица да има.
Цитирай

И аз така се чудих,чудих,четох...и накрая си купих хлебопекарна.Сега си ядем най-хубавия и винаги пресен хляб.
За купешки не мога да помогна,от септември миналата година не съм яла такъв...според мен всички имат разни добавки,набухватели,подобрители и прочие...
Цитирай

Аз леко нахлувам в темата, но бихте ли препоръчали марки хлебопекарни и къде се продават?  Thinking
Цитирай

Ами моята е Мулинекс -5000...От Техномаркет.Не знам дали да я препоръчвам,защото я имам от септември,за сега работи безотказно,почти всеки ден.
Цитирай

Краси,

кажи някоя добра дума за хлебопекарните, че засега не мога да убедя моето момче. Аз отскоро съм луд фен на питки, кифли, козунаци и всякакви други тестени чудесии и засега си правя всичко сама. Сигурно такава машина ще ме улесни?!? Или?
Цитирай

И аз предпочитам домашния хляб, но много бързо го изядаме-това му е кусурът Smile
Цитирай

И аз така се чудих,чудих,четох...и накрая си купих хлебопекарна.Сега си ядем най-хубавия и винаги пресен хляб.
За купешки не мога да помогна,от септември миналата година не съм яла такъв...според мен всички имат разни добавки,набухватели,подобрители и прочие...
Аз съм на същото мнение.Моята машина е от декември 2007г.Доволна съм от хляба който прави.Една вечер правя бял,една вечер правя черен за съпруга ми защото е диабетик.След като гледах едно предаване на Милен Цветков как един човек си купил хляб и в него имало цяла мишка,и как в диетичните хлябове слагали боя,а не черно брашно направо се отвратих.Затова все повече се убеждавам,че домашния хляб е най-добре.Може би и във брашната слагат консерванти,но поне е само там.
Цитирай

Аз купувам пълнозърнест хляб на "МИО" Пазарджик.От човек от персонала знам че всичко е истинско.
Цитирай

Сигурно такава машина ще ме улесни?!? Или?

За омесване на тесто? Да  Peace
Цитирай

Най-хубавият хляб е домашният хляб. И аз имам хлебопекарна. Ако искаш влез там, тя винаги е на първа страница, така че лесно ще я намериш, и ще получиш съвети коя марка е хубава, видове хляб, които можеш да правиш и  още много полезни неща  Smile
Цитирай

[/q
извинете за отклонението, но колко струват хлебопекарните?
Цитирай

Ами ... май от 70 до 200 лв
Аз имам мулинекс от 159 лв  Peace
Цитирай

Аз хубав бургаски хляб още не съм яла.Ние купуваме хляб,който се произвежда в Айтос и за сега най го харесваме.
А пък заради детето по добре си купи хлебопекарна и си прави домашен хляб в Карфур има Мулинекс на добрацена без туй сме пощурели в Бургас да пазаруваме тези дни оот тези нови хипермаркети.
Цитирай

1-14 от 29 отговора