на мама с обич

  • 4 177
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 441
Живеехме в чужбина и не ми се искаше подобна новина да я съобщавам по телефона и двата пъти на летището ми видяха големия тумбак всички роднини (майки, бащи, сестри) и не беше необходимо да казвам каквото и да е било Mr. Green.
Mr. Green Eй това е най-сладко.

Аз съобщих по телефона.Викане,крякане,малка съм.
След 2-3 месеца се успокои и всичко си дойде по местата.

# 76
  • Мнения: 1 558
Ами първия път аз не исках да казваме,ама мъжа ми го изръси ни в клин ни в ръкав по време на вечеря Shocked
Втория път и го казах по телефона Peace

# 77
  • Мнения: 4 784
Майка ми и баща ми отдавна копнееха за момента, когато ще станат баба и дядо и бяха много щастливи като им съобщих новината. Беше поотделно, но директно - "Майко, ще ставаш баба!" Simple Smile

# 78
Обадих и се по телефона и и казах.
Аз:Мамо ще ставаш баба на 2внучета
Тя:Какати да не чака близнаци бе маме
Аз:Не бе маме бременна съм.
А тя като започна да се радва още преди да съм влезнала в 6месец беше обзавела цялата стая и накупила хиляди бебешки работи.

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 13:49 от carolina89

# 79
  • Мнения: 262
с най-искрени чувства "завиждам" на всички ви, де да можех да зарадвам и моята майчица, но уви ударите на съдбата понякога са жестоки. Сега щях за втори път да я зарадвам. Съжалявам, че погрозих хубавата тема, извинете

# 80
  • Мнения: 6 441
с най-искрени чувства "завиждам" на всички ви, де да можех да зарадвам и моята майчица, но уви ударите на съдбата понякога са жестоки. Сега щях за втори път да я зарадвам. Съжалявам, че погрозих хубавата тема, извинете
Нищо  не си загрозила!
Твоята майчица също се радва и ви пази там отгоре!
 Hug

# 81
  • Мнения: 160
благодаря ви мили момичета за готините отговори.Нямам търпение да си видя сърчицето в корема в понеделник и да изтичам да кажа на мама,точно на рожденият ми ден се пада.Стискайте ми палци Док да ми направи най големия подарък за РД-то и да ми покаже сърчицето Praynig

# 82
  • Мнения: 2 447
Бяхме на сбор в село и мъжа ми вика на нашите:Стягайте се ще ставате баба и дядо.
Те само се спогледаха и викат ми хубаво.На другия ден амайка ми звъни по телфона и ме пита верно ли??Тогава вече много се радваше жената.

# 83
  • Мнения: 2 237
Съвсем обикновено казване. По телефона.Тя беше на гости при мен като ми закъсня цикъла и ми каза – На теб винаги ти е толкова точен....да знаеш - бременна си.  Тогава и казах че преувеличава ама три дни по-късно и се обадих и и казах че всъщност е права.Зарадва се.

# 84
  • Мнения: 292
По телефона .... Оставих тази Чест на "зетя".
Като и звънна и каза Че трябвало "да Черпи, Че щяла да става баба!!!", тя горката докато схване  ooooh! ..... после като започна да вика от радост  newsm44, Чак седна Че и се завило свят. А свекървата, горката само каза "ми хубаво" (ама я бяхме събудили) и на другия ден "Ама вие сериозно ли?" Голяма радост беше за всички ...

# 85
  • София
  • Мнения: 5 079
Първият път и бях споделила, че ми закъснява, така че очакваше Новината.
Сега - ги сюрпризирахме с баща ми, на вечеря. Laughing

# 86
  • Мнения: 180
Аз и показах снимката от видеозона и й казах ,че ще става баба   bouquet  Grinning тя се разплака от радост ,а баща ми плака цяла седмица , пак от щастие де   хехе Laughing

# 87
  • Мнения: 1 817
Бях вече в 2-ри месец. Изчаках да мине и прегледа на видеозон. От там си взех и първата снимка на бебето точка.
Изчаках да се съберем на рождения ми ден и тогава им показах снимката на точицата на компа. В първия момент бяха  Shocked Направо не повярваха. Такава изненада им спретнахме. Много се зарадваха, чак просълзиха.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 365
Mъжа ми почиваше на 1ви април и тогава беше единственият удобен момент да... съобщим на майка ми че съм бременна. И значи аз го каня на вечеря, за първи път, защото майка ми не одобряваше много връзката ни ( добре че после като го опозна нещата се обърнаха на 180 градуса). И като приключихме с вечерята съобщаваме новината- майка ми се хили и не вярва, вика няма да се хвана то е 1ви април.  smile3533  Почваме да я убеждаваме, взе да се съмнява жената че сериозно говорим, но пак не й се вярва. Около полвин час сме я убеждавали, после като ни повярвааа шах и мат Joy   До последно се надяваше да се бъзикаме, ама нее  Mr. Green Чак малко по- късно успя да осмисли и да се зарадва. И преди 1-2 седмици ми вика: Вие много внимавайте, защото първи април наближава  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 11 818
Първият път на крака на мама и тате! Вторият път резултатът от първата новина съобщи по телефона на всички баби и дядовци, че пак ще стават такива, а тя кака. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт