Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
195-199 от 199 отговора

благодаря, сигурна съм, че е така, но ме интересуваше на практика - ако излиза често, значи няма мн. възможност да се "действа" за бебе, значи се пият лекарства, но колко време, кога, какви... Ще се консултирам и с лекар, но ми се иска мнения на хора от опит.
Цитирай

Meerbeke, Ninove

благодаря, сигурна съм, че е така, но ме интересуваше на практика - ако излиза често, значи няма мн. възможност да се "действа" за бебе, значи се пият лекарства, но колко време, кога, какви... Ще се консултирам и с лекар, но ми се иска мнения на хора от опит.

Привет Ален Мак ,

доктор ще предпише нужната схема според случая и най-вече  колко често излиза ...По принцип се пие Ацикловир .. единият вариянт е продължително взимане на малки дози .. а другият е да се започне с приема когато се усетят първите симптоми ,че сте излиза (при мен е така) взимам по три пъти на ден 400мг  в продължение на пет дена ... също така започнах да взимам профилактично Лизин и съм много доволна ... преди ми излизаше на всеки 3-4 седм сега на два месеца горе долу...намалила съм приема на сладко .. това също влияе...
успех..
Цитирай

Здравейте на всички. В момента съм бременна и честно казано ме мъчи един доста глупав въпрос. Преди да забременее имах ситуация, от която е възможно да съм се заразила с гениален херпес, но този от тип 1 (който се появява на устата). До момента нямам никакви симптоми. Направих си изследвания за антитела за херпес тип 2 и излезнаха отрицателно, но антителата за херпес тип 1 са налице, което е нормално при положение, че често съм карала този вид херпес. Не знам въобще какви изследвания да си пусна и въобще дали има смисъл от притеснение
Цитирай

Варна

Щом сте си пускали изследвания за тип 2 и са отрицателни, няма повод за притеснение!
Цитирай

Щом сте си пускали изследвания за тип 2 и са отрицателни, няма повод за притеснение!
Благодаря много
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
195-199 от 199 отговора