Ягодка и Саса - м. Април

  • 26 599
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 154
пуснали са накакви нови намаления - http://oth.strawberrynet.com/newProduct.aspx?CatgId=71

или не са нови, ами аз сега ги виждам

# 76
  • Мнения: 63
Да, аз снощи ги разгледах и си поръчах тези червилца на Стила  Hug

# 77
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да си пусна "драмата" и тук:

От доста време поръчвам от Ягодката и до сега не съм имала НИКАКВИ проблеми. До днес, когато след направена поръчка, получих този мейл:

Dear Customer,
 
 
Thank you for your order.
 
We regret to inform you that your credit card details were declined by the bank. However, we will automatically resubmit your credit card details for payment within the next 12 hours in order to have your order processed as soon as possible.
 
If we are unsuccessful the first time, we will try to resubmit payment a second time within the next 24 hours before cancelling the order.
 
If you do not wish us to resubmit your credit card details, please contact us immediately. Otherwise, you don't have to do anything and once we have resubmit your details we will keep you informed of the progress of your payment and your order.



Какво да им отговоря- да канселират ли ордера, или да продължат, като го ре- събмитнат? Допълвам само, че картата ми е "пълна".

Мерси.   Hug

 

# 78
  • София
  • Мнения: 650
Нищо не прави - изчакай, ще си дръпнат парите. На мен ми се случвало това , но във Фрейрганса. След няколко часа получих мейл, че всичко е ОК. Но в последствие установих, че ми е хакната кредитната карта, така че си следи внимателно движението по сметката.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 3 415
stefi_82, аз имам тази палитра...страхотна е  Crazy

# 80
  • Мнения: 50
Ползвали ли сте това и какво мислите, дали не е много тъмно, че аз мнгоо не се гримирам и не мога да преценя Sad.

http://oth.strawberrynet.com/makeup/stila/stila-sun-highlighter- … /74600/?CatgId=71

# 81
  • София
  • Мнения: 462
Някой има ли отзиви за тези сенки - http://www.strawberrynet.com/makeup/estee-lauder/pure-pops-creme … /80656/?CatgId=71

Не за цвета, а предположения дали са стари?

# 82
  • Мнения: 776
Да си побутна питането Whistling

Момичета Hug, препоръчайте ми серум и крем за мазна и комбинирана кожа за летния сезон - с антиейдж ефект, за дневна грижа. Пък може и за нощен да дадете предложения Flutter Благодаря ви  bouquet

# 83
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Поничка (с крем), благодаря за отговора.
Аз обаче канселирах поръчката, довечера ще си проследя наличността в Кр. карта. От банката ми казаха, че могат да ми дадат извлечение само от вчерашна дата.

kiora, аз този сезон съм на вълна ЕЛ, но още не мога споделя кой- знае какви компетентни мнения...

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 16:39 от Umma

# 84
# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Някой има ли отзиви за тези сенки - http://www.strawberrynet.com/makeup/estee-lauder/pure-pops-creme … /80656/?CatgId=71

Не за цвета, а предположения дали са стари?

Аз си бях поръчвала такива, но друг цвят.Като дойдоха и ги проверих излязоха произведени 2004, а ги купих за почти 14 долара...

# 86
  • София
  • Мнения: 462
Горгона, благодаря, ще ги пропусна значи .

# 87
  • Мнения: 22 427
Марипоса, от кога е тази стандартна процедура при тях? Много странно....
Както написах от година и половина пазарувам от тях, при това от БГ и никога не са ми искали подобно потвърждаване.
Жената е в Лондон, с кредитна карта издадена там, а те искат такива щуротии....


Както и да е, новите намаления ми харесаха, май ще се възползвам с нещо. ))
Днес взех едно малко пакетче, червило на Диор естествено страхотно.
Една база на Буржоа, ще я пробвам дали става (да ме пита човек за какво я поръчах). )) И една тяхна спирала...но май ще я подарявам на някого. )

# 88
  • София
  • Мнения: 1 231
Марипоса, от кога е тази стандартна процедура при тях? Много странно....
Както написах от година и половина пазарувам от тях, при това от БГ и никога не са ми искали подобно потвърждаване.
Жената е в Лондон, с кредитна карта издадена там, а те искат такива щуротии....


Както и да е, новите намаления ми харесаха, май ще се възползвам с нещо. ))
Днес взех едно малко пакетче, червило на Диор естествено страхотно.
Една база на Буржоа, ще я пробвам дали става (да ме пита човек за какво я поръчах). )) И една тяхна спирала...но май ще я подарявам на някого. )

Наистина е стандартна процедура това......преди време доста често се случваше да поискат на някой такъв вид потвърждение, но не на всеки......незнам на какъв принцип избират "щастливците". На мен също не са ми искали  Peace

# 89
  • Мнения: 244
Здравейте на всички и благодаря на хората коита са създали и поддържат тази тема  Grinning

Та на кратко относно моето питане  Embarassed Grinning
Появиха ми се доста 4ерни то4ки по 4елото и изглежда ще се сдобия с тях и по останалата част на лицето ми.
На 25 години съм със нормална кожа която е малко повече от нормалното мазна по Т зоната.
Нужна ми е препоръка или съвет за всекидневнен по4истващ препарат,било то пяна,сапун или крем,да си кажа оба4е 4е от 3-те стъпки на Клиник нямам полза.Ползвам услугите на Ягодка.
Незнам дали трябва да спомена 4е ходя и на солариум от 2 седмици така 4е да не е с избелващ ефект.
Ох ама каква капризница се изкарах  Whistling Mr. Green

Благодаря предварително на всички които ще се отзоват на запитването ми   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт