качествена преса за коса с приставки - помагайте!

  • 14 195
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте момичета!

Решила съм да си купувам преса за коса, като искам освен да е керамична и да изправя добре, задължително да има поне една приставка за вафлички (но без тези комплекти, които са 8 в 1).

Аз съм с накъдрена коса и вече е доста израснала в основата и къдриците много са се отпуснали, но ще я оставям да израства права. Така че в първо време мисля за вафлички под най-горния слой на косата, с които просто да придам обем, че иначе не се търпи. Държа и на качеството на приставката за изправяне, защото с постепенното изрязване на косата ми ще остане и една част (малка надявам се), която ще има нужда от изправяне.

Парите, които мога да отделя са максимум 150 лева ориентировъчно.

Много търсих в онлайн магазините (засега нямам възможност да посетя магазини) и единственото, което отговаря на изискванията ми, е това:

http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=195_190&products_id=27949

Дори и за нея обаче нямам информация от момичета, които са я ползвали.

Много ще съм ви благодарна, ако имате хубави преси с приставки (дори и да не са налични онлайн), да ми напишете модела. А за тези от вас, които имат време, може и снимки.

Благодаря ви!



# 1
  • Мнения: 341
Здравей suppression! Преди време бях пускала една тема "Преса за вафли", в която момичетата споделиха доста отзиви (положителни и отрицателни) за различни преси. Имаше някакъв модел на Philips, от който някой не беше доволен, затова те съветвам да погледнеш дали не е точно тази. Аз също като теб исках да не е "8 в 1", но изглежда повечето варианти са такива. Аз все още не съм си купила, но гледах преди седмица в "Техномаркет", където ми обясниха, че преса само за вафли няма, всичките, които имат приставка за вафли са от типа 8 в 1  Laughing

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз съм много доволна от една преса , точна марка няма , използваше я една фризиорка при която ходих, има 4 представки , като двете са за кубчета, прави невероятен обем, вече повечето фризиорки правят този обем тип кубчета, цената и беше 130лв

# 3
  • Мнения: 179
Мацкии, благодаря за отговорите!

Аз тъкмо след като пуснах този пост измислих идеалното решение за близката година - тройна маша за коса, която прави косата на много хубави вълни, доста подобни на тези от студеното къдрене, т.е точно каквото ми трябва. Единственият проблем обаче е, че ако не намеря човек в Германия, които да ми я поръча, тук ще трябва да дам над 170 лв (за съжаление се намират само професионални на българския пазар)

# 4
  • Мнения: 188
Моята е тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025117 и съм много доволна!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
Мацкии, благодаря за отговорите!

Аз тъкмо след като пуснах този пост измислих идеалното решение за близката година - тройна маша за коса, която прави косата на много хубави вълни, доста подобни на тези от студеното къдрене, т.е точно каквото ми трябва. Единственият проблем обаче е, че ако не намеря човек в Германия, които да ми я поръча, тук ще трябва да дам над 170 лв (за съжаление се намират само професионални на българския пазар)
Има и професионални на Бг пазар под 170лв,ако искаш ми пиши ЛС.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294

и аз имам тази, може би ако самата преса е само за изправяне, само маша за къдрене е по-удачен вариант, сега съжалявам, нещо с това непрекъснато сменяне не ми допада

# 7
  • Мнения: 179

Мерси много за инфото на всички ви! Аз да се похваля, тази преса дето в България е 170 лева си я намерих за 50 евро в Германия и за мой късмет преди няколко часа намерих някой, които да ми я донесе. Марката е Valera, а моделът e Superculrs Triplex. Ще видим какво ще се получи...

Иначе, момичета, аз много четох за тези комбинирани преси и доста мнения бяха, че няма много качествени комбинирани. След време ще си купя някаква на ремингтон само за изправяне, а за вафлички ще си взема тази малката, новата, на Бейбилис про. Нямам никакъв опит и с двете, но прочетох много мнения и си направих тези изводи.

До тогава обаче има време и сега тази, която си поръчах, силно се надявам да се справи успешно с израсналите корени и ефектът да не е много по-различен от отпуснатите вълни, които имам една година след студеното къдрене.

Задължително ще пиша, ако се интересувате да споделя как е станало с новата, като си я получа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт