Кандидат мами над 35 години- нека си дадем кураж Тема7

  • 14 327
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 045
Ееееее ARGHT...   ама ти сега да не се обиди. Това е просто една констатация, а не пряко обвинение към теб. Надяваме се след твоето компетентно обучение нещата да се поправят  Praynig.

# 301
  • Мнения: 1 586
... Надяваме се след твоето компетентно обучение нещата да се поправят  Praynig.
От сутринта съм ги строил в две редици и "ръгаме" бири и жаби  Mr. Green Team-building ... няма как. Следобяд лек възстановителен сън и пак се мятат по дела  Hug Heart Eyes Hug

# 302
  • София
  • Мнения: 5 549
Здравейте, банда!  Hug

Честито на Зазолинката и на Цвета и от мен. макар и на патерица.   bouquet

Никол, Рослем, никакво предаване... Ще дойдат щъркелите, аз вярвам и си ги чакам!  Praynig Praynig Praynig

Хубава седмица на всички!   bouquet

# 303
  • Мнения: 13 667
Здравейте моли мои ненагледни.
бързо бриснах по темата, отгоре отгоре , после ще ви чета по задълбочено.

Първо честито да е името а всички цветенца във форума, както и цветното момче на Рослем . Да сте живи и здрави, все толкова усмихнати и красиви, на Рослем сина да е богат също със здраве и късмет.

Аз вчера специално не запалих свещички в ни в църква ни в параклисите - много комерсиално стана всичко, да не кажа че ти изгасят свещта докато едва ли не излизаш навън. Грехота е това. Затова си палих свещички в къщи, на господ мисля му е все едно откъде си комуникираме. Помолих се за всички нас, дано ме е чул, но все пак знам че всичко си е в неговите ръце.

АРГХ , ние двата дена брисахме семейно с бабата из морската градина но не видях ни един да прави троен аксел на ролери. Може да си отморявал в тези моменти, пък и аз тичайки след дзверовете не бях много внимателна да се вглеждам из ролиращите юноши. Поздрави и на теб и момичето ти - 9 години е сериозна годишнина, хубаво е толкова бързо и точно да определиш кой е най-подходящия човек за теб, явно имаш набито око...Дано много пъти по 9 празнувате заедно.

Аз да ви се отчета че прекъснах лечението с дуфастона.Този препарат ми съкрати живота. Аз търпя на болка но последните 3-4 ден имах толкова тъпи типично ПМ болки, че решихме с мъжа ми  че е излишно да се мъча като грешен дявол да си удължа цикъла на 28 дена като се види че му е естествено да е на 25 дена. Днес не пих последните хапчета и веднага ме посети "червената вещица". Честно да ви кажа чоглаво ми е ( АРГХ може ли да предоговорим и вместо на 16 да плача на рамото ти днес) , но пък от друга страна изпитвам невероятно облекчение, болките просто са поносими. Така че край с медицинските регулации- ще си пия лененото семе, ще си садя дърво на живота и ще спортувам, пък каквото се случи.

Целувам всички ви и тези които пишат и тези които нямат време.
Прегръдки и  на коремчестите и с малки и с големи коремчета.
Липсвахте ми, даже не си представят колко
 bouquet

# 304
  • Мнения: 1 586
_re_ge, мятай мъжа на рамо и пристигайте в къщи  Hug - ти ще се наревеш на 4 мъжки рамене, а ние с мъжката половинка ще хакнем по една ракийка и ще послушаме музика от младините  Crazy Ако се включиш в добро настроение и за теб имам интересни музикални неща - Jan Garbarek харесва ли ти? Имам кажи речи всичко що е изсвирил - невероятно е як.
Абе тоя Дуфастон ужасно ме съмнява... Абсурд  Naughty моята мома да го пие следващия път. По-скоро биричка ще и позволявам по малко  Wink

# 305
  • Мнения: 337
Тъй, тъй, вие варналиите се събрахте дружинка и по гости си тръгнахте. И аз искам на маса с хубава музика и приятна компания. Ох избива ме на глупости. На мен днес нещо ми е крив света. Абе нещо не съм добре. Обадих се на доктора (на гинеколога да не си помислите за психодоктор Mr. Green) утре ще отида да ме види. Писна ми от проблеми и страхове  #2gunfire. Не искам да си мисля лоши работи и затова само щуротии ми се въртят в главата.
_re_ge-нце мисля че няма защо да те притеснява 25-дневният цикъл. Вие си работете по въпроса  luvbedпък той Господ си знае работата.
Изпращам ви един среднощен поздрав:   http://www.youtube.com/watch?v=XHFWqk08tNY
А аз в момента слушам ето това:  http://www.youtube.com/watch?v=OgIlfzAI11o&NR=1
        Hug Hug Hug

# 306
  • Мнения: 2 617
Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388629.0

Общи условия

Активация на акаунт